AKASYA sklenka na postavení, akácie
Kód: 2192111
Český eshop už 19 let

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 733 640 565

Ověření výrobci

Pomůžeme Vám s kompletací
Související produkty
Detailní popis produktu
Elegantní série koupelnových doplňků AKASYA z masivního akáciového dřeva propojuje přírodní krásu s moderním minimalistickým designem. Teplé odstíny dřeva v kombinaci s matně černými detaily vytvářejí nadčasový a harmonický vzhled.
Každý kus je originál díky jedinečné kresbě akáciového dřeva, které vyniká svou pevností, odolností vůči vlhkosti a dlouhou životností. Kolekce dodá koupelně příjemnou atmosféru, teplo a přirozenou eleganci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenky, pohárky, držáky kartáčků |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.128 kg |
| EAN: | 4006956197593 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Hnědá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Sklenka/Držák kartáčků |
| Hloubka: | 75 mm |
| Instalace: | Na postavení |
| Materiál: | Dřevo |
| Průměr: | 75 mm |
| Rozměr: | 75x100 mm |
| Šířka: | 75 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
