ALBRECHT otopné těleso 400x1250 mm, středové připojení, černá mat
Kód: 600.112.6



Související produkty
Detailní popis produktu
Otopná tělesa ALBRECHT v klasickém provedení s rovnými vodorovnými profily a středovým připojením, které lze kombinovat s topnou tyčí.
- Topná tyč a připojovací ventily nejsou součástí balení
Ústřední vytápění
V případě ústředního vytápění je důležitý výběr připojovací sady ventilů. Na výběr je použití ručního ventilu nebo ventilu s termostatickou hlavicí.
Ruční ventil: Ovládání regulace teploty je manuální. Přívod teplé vody lze připojit na levou / pravou stranu ventilu bez omezení.
Ventil s termostatickou hlavicí: Integrovaný termostat udržuje nastavenou teplotu okolí. Termostatická hlavice musí být v místě přívodu teplé vody (mimo MONO ONE).
Námi nabízené připojovací ventily jsou dodávány včetně svěrného šroubení na nejběžnější potrubí (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pro dopojení tak není třeba nic dokupovat. Pro zakrytí přívodních trubek a otvorů ve zdi doporučujeme přikoupit krycí rozety.
Kombinace ústředního a elektrického vytápění
Kombinované připojení umožňuje ohřívat těleso jak centrálním systémem vytápění, tak využít pro samostatný ohřev elektrickou topnou tyč mimo topnou sezonu. Topnou tyč doporučujeme se stejným nebo podobným výkonem dle specifikace daného topného tělesa.
Pokud se jedná o těleso se středovým připojením, záleží na tom, zda lze tyč propojit přes ventil (v tomto případě se použije kombinovaný ventil) nebo se tyč připojuje samostatně do stojny tělesa (v tomto případě se použije klasický ventil). V případě bočního připojení se vždy použije kombinovaný ventil. Na výběr je použití ručního ventilu nebo ventilu s termostatickou hlavicí.
Ruční ventil: Ovládání regulace teploty je manuální. Přívod teplé vody lze připojit na levou / pravou stranu ventilu bez omezení.
Ventil s termostatickou hlavicí: Integrovaný termostat udržuje nastavenou teplotu okolí. Termostatická hlavice musí být v místě přívodu teplé vody (mimo MONO ONE).
Námi nabízené připojovací ventily jsou dodávány včetně svěrného šroubení na nejběžnější potrubí (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pro dopojení tak není třeba nic dokupovat. Pro zakrytí přívodních trubek a otvorů ve zdi doporučujeme přikoupit krycí rozety.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové radiátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 8.5 kg |
| EAN: | 8590913943041 |
| Barva: | Černá mat |
| Doporučená el. topná tyč: | 400 W |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | Ocel |
| Max. provozní tlak: | 10 bar |
| Možnost vytápění: | Ústřední vytápění;Kombinované vytápění |
| Objem: | 4.3 l |
| Rozměr: | 400x1250 mm |
| Rozteč připojení: | 50 mm |
| Šířka: | 400 mm |
| Teplotní spád: | 75/65/20 °C |
| Tvar: | Tvar H |
| Umístění připojení 50 mm: | Symetrické (na střed) |
| Výkon: | 437 W |
| Výška: | 1250 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
BRUCKNER – Kvalita podložená tradicí a zázemím
Značka Bruckner je pevnou součástí portfolia české skupiny UBC s.r.o. a na trhu sanitární techniky představuje ideální volbu pro ty, kteří hledají spolehlivé vybavení s dlouhou životností. Bruckner se zaměřuje na vývoj produktů, které kombinují čistý design s praktickými technickými řešeními, jež usnadňují každodenní používání i samotnou instalaci.
Portfolio značky je navrženo tak, aby pokrylo kompletní potřeby moderní koupelny – od sanitární keramiky a stylových vodovodních baterií až po koupelnové doplňky a funkční nábytek. Díky silnému zázemí mateřské skupiny a důrazu na kontrolu kvality se Bruckner stal vyhledávanou značkou nejen pro domácnosti, ale i pro developery a profesionální instalatéry, kteří vyžadují bezproblémový servis a standardizovanou kvalitu.

Časté dotazy k produktům BRUCKNER
? Jsou produkty Bruckner vhodné pro svépomocnou instalaci?
Ano, jedním z pilířů značky Bruckner je snadná montáž. Produkty jsou dodávány s přehlednými návody a využívají standardizované připojovací rozměry, což zrychluje práci instalatérům a usnadňuje instalaci i zručnějším zákazníkům při svépomocných rekonstrukcích.
? Jaký je vztah mezi značkami Bruckner a SAPHO?
Bruckner je sesterskou značkou SAPHO v rámci skupiny UBC. Zatímco SAPHO často přináší prémiové designové výstřelky, Bruckner se soustředí na nadčasovou klasiku a vysokou odolnost za velmi příznivou cenu, přičemž obě značky sdílejí stejné logistické a servisní centrum.
? Kde se provádí záruční servis pro tuto značku?
Díky zázemí největšího českého distributora koupelen je záruční i pozáruční servis zajištěn vlastní sítí techniků přímo u zákazníka. To je obrovská výhoda oproti neznačkovým výrobkům, u kterých bývá dostupnost dílů nebo oprava po letech problematická.






