ALTIS BLACK obdélníkový sprchový kout 1100x1000 mm, L/P varianta
Kód: AL3912BAL6112B



Související produkty
Detailní popis produktu
ALTIS vyniká minimem kovových profilů v kombinaci s elegancí čirého skla. Odlehčený dojem umocňuje i jednoduché a praktické madlo. Sprchové dveře řady ALTIS se posouvají na vodících dílech, takže při otevírání nezabírají žádný prostor okolo sprchového koutu. Jednoduchost designu zaručuje i snadnou údržbu.
Celková charakteristika sprchových zástěn série ALTIS:
- Velkoprůměrová ložisková kola skrytá v profilu zaručují bezvadný chod na mnoho let.
- Při výrobě dveří je použito bezpečnostní sklo o síle 8 mm s oboustrannou povrchovou úpravou ANTIDROP pro snadnou údržbu.
- Rozstřiku vody zabraňuje prahová lišta a magnetické těsnění.
- Dveře jsou děleny na část posuvnou a část pevnou - umožňují variabilní instalaci s levým nebo pravým otevíráním.
- Profily ve dvou barevných variantách - chrom a matná černá
- Sklo dveří je volně zavěšené bez spodního vodícího profilu, vstup je bezbariérový.
K čištění skel doporučujeme ASC čistící a ochranný prostředek, 94000.

Zároveň umožňuje instalovat dveře do niky bez magnetického těsnění pro čistý design a větší vstup.


Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Bezrámové sprchové zástěny
Ochranu proti přetečení vody u bezrámových zástěn zajišťuje nízká přetoková lišta, která dotváří čistý vzhled zástěny. Bezrámové zástěny tak působí svěžím elegantním dojmem.

Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Dokumenty - Návod
Video ke shlédnutí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové sprchové kouty a zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 93 kg |
| EAN: | 8590913906138 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Černá mat |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 1000 mm |
| Rozměr: | 110x100 cm |
| Směr otevírání: | Univerzální |
| Šířka: | 1100 mm |
| Šířka vstupu: | 425 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání: | Posuvné |
| Typ výplně: | ČIRÉ sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Vlastnosti: | Bezrámové provedení |
| Výška: | 2000 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
POLYSAN – Česká kvalita s tradicí od roku 1996
Ryze česká společnost Polysan se sídlem v Nesměřicích u Zruče nad Sázavou patří mezi absolutní špičku v oboru sanitární techniky. Od svého založení v roce 1996 se specializuje na vývoj a výrobu koupelnového vybavení, které vyniká precizním zpracováním a použitím těch nejkvalitnějších materiálů, jako je prémiový akrylát či lité sklo.
Díky vlastnímu vývoji a moderním výrobním technologiím dokáže Polysan pružně reagovat na trendy a nabízet řešení, která jsou funkční i esteticky dotažená. Portfolio značky zahrnuje vše od designových van a sprchových koutů až po unikátní hydromasážní systémy, které jsou do výrobků instalovány s vysokým podílem ruční práce. Polysan je součástí silné skupiny UBC, což zaručuje stabilitu a vynikající servisní zázemí.

Časté dotazy k produktům POLYSAN
? V čem spočívá hlavní výhoda van a vaniček Polysan?
Polysan používá výhradně značkový akrylát, který je probarvený v celé tloušťce, nestudí a velmi snadno se udržuje. Díky sklovláknité výztuži a tuhému dnu jsou výrobky extrémně stabilní a mají dlouhou životnost, což značka potvrzuje nadstandardními zárukami.
? Nabízí Polysan také atypická řešení na míru?
Ano, flexibilita je jednou z největších předností. Polysan dokáže vyrobit vany s hydromasáží přesně podle přání zákazníka nebo nabídnout sprchové zástěny a walk-in řešení s nastavitelnými profily, které vyřeší i ty nejnáročnější dispozice koupelen.
? Je zajištěn servis produktů i po letech?
Jakožto tradiční český výrobce garantuje Polysan vynikající dostupnost náhradních dílů a profesionální servis. I po skončení záruční doby se můžete spolehnout na odbornou pomoc a podporu vlastní sítě techniků.

