AMICO sprchové dveře výklopné 1040-1220x1850mm, čiré sklo
Kód: G100



Související produkty
Detailní popis produktu
Pozor: Pro možnost instalace dveří do niky 1020 mm je nutno dokoupit profil ND-GF; do niky 1000 mm 2x ND-GF
Ekonomická série sprchových zástěn AMICO bez funkčních kompromisů. Elegantní bílé lakování profilů a madel vyvolává pocit čistoty a svěžesti.
- Otočné dveře tvoří bezpečnostní sklo bez rámu, které je uchycené v pivotovém pantu
- Dveře jsou variabilní, lze je instalovat s otevíráním na pravou nebo levou stranu
- Bezpečnostní čiré sklo
- Výška 1850 mm
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Rámové sprchové zástěny
Výhodou rámového provedení zástěny je lepší ochrana proti stříkající vodě. I v případě intenzivního sprchování zabrání rám ve spodní vodorovné části dveří přetečení vody mimo sprchový kout. Určitou nevýhodou je, že tyto zástěny nejsou bezbariérové a rám působí robustně.

Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 37 kg |
| EAN: | 8590913814587 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva profilu: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Instalační šířka do: | 1220 mm |
| Instalační šířka od: | 1040 mm |
| Směr otevírání: | Univerzální |
| Šířka: | 1220 mm |
| Šířka vstupu: | 406 mm |
| Tloušťka skla: | 5 mm |
| Tvar: | Dveře do niky |
| Typ otevírání: | Otevírací jednokřídlé |
| Typ výplně: | ČIRÉ sklo |
| Vlastnosti: | Rámové provedení |
| Výška: | 1850 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
AQUALINE – Praktické vybavení pro každou koupelnu
Značka Aqualine je tradičním zástupcem na českém trhu koupelnového vybavení již od roku 1991. Je klíčovou součástí silné české skupiny UBC s.r.o., která se řadí mezi lídry v oblasti sanitární techniky. Aqualine se zaměřuje na vývoj produktů, které spojují funkčnost a moderní vzhled s mimořádnou cenovou dostupností.
Hlavní doménou značky je nabídka komplexního sortimentu – od vodovodních baterií a sprchových koutů až po keramiku a koupelnový nábytek. Díky filozofii "ceny, které potěší" je Aqualine ideální volbou pro rekonstrukce panelákových koupelen, vybavení toalet i komerčních objektů, kde hraje prim poměr ceny a kvality.

Časté dotazy k produktům AQUALINE
? Proč jsou produkty Aqualine tak cenově dostupné?
Značka Aqualine se profiluje jako ekonomická řada skupiny UBC. Úspory dosahuje optimalizací výroby a výběrem osvědčených materiálů, aniž by slevila z požadavků na funkčnost a spolehlivost. Je to ideální řešení pro chytré a levné rekonstrukce.
? Jsou k produktům Aqualine dostupné náhradní díly?
Ano. Díky zázemí české společnosti UBC je zajištěna vynikající dostupnost náhradních dílů (např. kartuše do baterií, pojezdy ke koutům). To je obrovská výhoda oproti neznačkovému zboží z hobbymarketů, které po drobném poškození často nelze opravit.
? Jaké jsou hlavní výhody keramiky Aqualine?
Keramika (umyvadla, WC) značky Aqualine nabízí praktické rozměry a nadčasový design. Je navržena tak, aby se snadno udržovala a pasovala i do velmi malých prostor, jako jsou samostatná WC v panelových domech.
