AMUR umyvadlo, litý mramor, 90x46cm, kryt výpusti, bez otvoru, bílá
Kód: 55032-0



Související produkty
Detailní popis produktu
Designová zátka výpusti s logem (nutno použít umyvadlovou výpust).
Balení obsahuje: Přepadová souprava
Umyvadla z litého mramoru AMUR zaujmou designovým zpracováním. Jejich výhodou je možnost zavěšení na stěnu bez použití podpěrných konzolí. Další možností instalace je jejich postavení na desku (ať skleněnou, kamennou nebo dřevěnou) či na výklenek obložený obklady či mozaikou. Umyvadla mají zadní stranu glazovanou.
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytková umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 24.27 kg |
| EAN: | 8590913892738 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Balení obsahuje: | Přepadová souprava |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 460 mm |
| Instalace: | Nástěnná-šrouby;Do nábytku |
| Materiál: | Litý mramor |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | Ano |
| Rozměr: | 90x46 cm |
| Šířka: | 900 mm |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
SAPHO – Český lídr v designu koupelen
Historie ryze české značky SAPHO se začala psát v roce 1991. Původně malý rodinný podnik založený Jiřím Ježkem se během více než 30 let vypracoval v jednoho z nejvýznamnějších výrobců a distributorů koupelnového vybavení ve střední Evropě. Dnes je SAPHO synonymem pro inovace, kvalitu a špičkový design.
Značka disponuje vlastním výrobním a skladovým areálem a pod svými křídly sdružuje i další významná jména jako Polysan (výroba van a vaniček), Aqualine či Bruckner. Díky úzké spolupráci s renomovanými designéry a zastupování světových špiček, jako je italská GSI ceramica, přinánaší SAPHO do českých koupelen styl, který udává trendy.

Časté dotazy k produktům SAPHO
? Je SAPHO pouze distributor, nebo produkty i vyrábí?
SAPHO je hrdým českým výrobcem. Skupina vlastní výrobní závody (např. Polysan), kde se specializuje na výrobu špičkových akrylátových van, sprchových vaniček a koupelnového nábytku s vysokým podílem ruční práce a kontroly kvality.
? Kde mohu vidět produkty SAPHO naživo?
Díky rozsáhlé distribuční síti jsou produkty SAPHO dostupné u specializovaných prodejců po celé České republice. U nás na e-shopu Koupelny-Sanita.cz nabízíme kompletní sortiment s garancí odborného poradenství a rychlého dodání přímo ze skladů výrobce.
? Jaký je rozdíl mezi značkami SAPHO a Aqualine?
Obě značky patří do stejné skupiny UBC s.r.o. Zatímco SAPHO se orientuje na moderní design, prémiové materiály a technologické novinky, značka Aqualine představuje ekonomickou variantu s důrazem na maximální funkčnost za nejnižší cenu.
