AQUATECH vana 170x70cm, bílá
Kód: 375001



Související produkty
Dlouholetý bestseller v bateriích, který má na výběr bezpočet variací
AQUATECH teaková police k vaně 375001 je luxusním doplňkem pro vaši koupelnu. Vyrobena je z kvalitního teakového dřeva, které je odolné vůči vlhkosti a zároveň se dokonale hodí...
Nejlepší design mezi kohoutkovými bateriemi
Vanová baterie Snap je velmi krásná, stylová baterie v moderním provedení. Baterie je s připojením do prostoru.
CUBEMIX vanová baterie do podlahy, černá mat je ideální volbou pro ty, kteří touží po luxusní výbavě koupelny. Tato baterie v černé matné barvě se stane skvělým doplňkem vašeho...
Oblíbené baterie v chromu
Retro styl v koupelně
ULTRASAN vanová baterie do podlahy je luxusní kus, který zaujme nejen svým praktickým využitím, ale i designem. Díky svému zlatému matovému provedení bude skvěle ladit s každým...
Detailní popis produktu
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Dokumenty - Údržba
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící vany |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 187.5 kg |
| EAN: | 8056093918755 |
| Balení: | 1 ks |
| Balení obsahuje: | Výpust;Sifon |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 1700 mm |
| Dostupnost: | Dodání do 8 týdnů |
| Instalace: | Samostojná |
| Materiál: | Litý mramor |
| Průměr odpadu: | 52 mm |
| Rozměr: | 170x70x56 cm |
| Šířka: | 700 mm |
| Tvar: | Do prostoru |
| Výška: | 560 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Toužíte po luxusní koupelně a místě dokonalého odpočinku? Volně stojící oválná vana MOYA v bílé lesklé barvě to dokáže perfektně kombinovat. Tato vana je vyrobena z velmi...
Asymetrická volně stojící vana LEAY s velmi originální vroubkovaným čelním panelem, která je určena pro instalaci k průběžné zdi v dvou praktických rozměrech, robustní...
Asymetrická volně stojící vana LEAY s velmi originální vroubkovaným čelním panelem, která je určena pro instalaci k průběžné zdi v dvou praktických rozměrech, robustní...
Asymetrická volně stojící vana DEEVA se vyrábí ve čtyřech rozměrech. Krásná masivní vana z prvotřídního sanitárního akrylátu. Konstrukce vany nevyžaduje obklad ani obezdění....
Asymetrická volně stojící vana GOYA A-LINE se vyrábí v rozměrech 160 × 73 cm nebo 170 × 80 cm. Krásná masivní vana z prvotřídního sanitárního akrylátu. Konstrukce vany...
Asymetrická volně stojící vana LEAY s velmi originální vroubkovaným čelním panelem, která je určena pro instalaci k průběžné zdi v dvou praktických rozměrech, robustní...
Asymetrická volně stojící vana DEEVA se vyrábí ve čtyřech rozměrech. Krásná masivní vana z prvotřídního sanitárního akrylátu. Konstrukce vany nevyžaduje obklad ani obezdění....
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
