ARIES sklenka na postavení, antracit
Kód: AR9885



Související produkty
Koupelnové LED zrcadlo. Příkon 32 W. Možnost nastavení barevné teploty od 3000 - 6500 K. Možnost nastavení intenzity svítivosti. 2304 Lumen.
Zrcadlo ovládané bezdotykovým senzorem, rozměr 600x800mm.
Oslnivé STEN zrcadlo s LED podsvícením o rozměrech 80x55cm je skvělým doplňkem do vaší koupelny. Díky výjimečnému designu a moderním technologiím vám tento kousek zajistí nejen...
Koupelnové LED zrcadlo. Příkon 30 W. Možnost nastavení barevné teploty od 3000 - 6500 K. Možnost nastavení intenzity svítivosti. 2160 Lumen.
Prožijte dokonalou úpravu vzhledu s naším MINOX oválným zrcadlem s LED osvětlením rozměru 50x100cm! Toto moderní zrcadlo vám nabízí nejen dokonalý obraz, ale také celkovou...
Zrcadlo s LED osvětlením v uzkem pásku po obvodu zrcadla. Zaoblené rohy, včetně zaoblení osvětlení. Možnost zavěšení na výšku i na šířku. Ovládání přes nástěnný vypínač.
Detailní popis produktu
ARIES - série koupelnových doplňků na postavení vyrobených z polyresinu s imitací kamene.
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenky, pohárky, držáky kartáčků |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.518 kg |
| EAN: | 8003341096239 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Sklenka/Držák kartáčků |
| Hloubka: | 66 mm |
| Instalace: | Na postavení |
| Materiál: | Polyresin |
| Rozměr: | 94x118x66 mm |
| Šířka: | 94 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 118 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tato série nabízí volbu tradičního vrtaného spoje nebo snadné a rychlé lepení. Nepostradatelné doplňky do koupelny od českého výrobce
Do nejmenších detailů propracovaný design
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
