ARIES sklenka na postavení, béžová
Kód: AR9803



Související produkty
Zrcadla GEMINI jsou vybavena LED pásky, které osvětlují koupelnu jasným homogenním světlem. Jejich dlouhá životnost (cca 30 000 hodin) a nízká spotřeba jsou hlavními výhodami...
PARGA oválné zrcadlo s LED osvětlením 60x100cm přináší do Vašeho interiéru moderní design a praktickou funkčnost. S jeho rozměry 60x100cm se jedná o ideální volbu pro většinu...
LED zrcadlo BASIC 130x70 cm je ideální volbou pro moderní koupelny. Nabízí funkci proti zamlžování, která udržuje zrcadlo vždy čisté a bez pary. LED osvětlení poskytuje jasné a...
Kulaté zrcadlo SARA o průměru 80 cm s LED osvětlením a systémem proti zamlžování je praktickým a stylovým doplňkem do každé moderní koupelny. Díky odmlžování zůstává...
Koupelnové podsvícené KULATÉ LED zrcadlo. Příkon 43 W. Možnost nastavení barevné teploty od 3000 - 6500 K. Možnost nastavení intenzity svítivosti. 3096 Lumen.
Zrcadla GEMINI jsou vybavena LED pásky, které osvětlují koupelnu jasným homogenním světlem. Jejich dlouhá životnost (cca 30 000 hodin) a nízká spotřeba jsou hlavními výhodami...
Manor zrcadlo s LED osvětlením 50x100cm je dokonalým doplňkem pro váš interiér! Jeho moderní a elegantní design vám okamžitě přitáhne pozornost a bude skvělou investicí do...
Zrcadla GEMINI jsou vybavena LED pásky, které osvětlují koupelnu jasným homogenním světlem. Jejich dlouhá životnost (cca 30 000 hodin) a nízká spotřeba jsou hlavními výhodami...
Detailní popis produktu
ARIES - série koupelnových doplňků na postavení vyrobených z polyresinu s imitací kamene.
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenky, pohárky, držáky kartáčků |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.518 kg |
| EAN: | 8003341096215 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Béžová |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Sklenka/Držák kartáčků |
| Hloubka: | 66 mm |
| Instalace: | Na postavení |
| Materiál: | Polyresin |
| Rozměr: | 94x118x66 mm |
| Šířka: | 94 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 118 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Pro vyznavače retro stylu Pro vyznavače retro stylu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
