BENE bidet závěsný, 35,5x50 cm, bílá
Kód: BN510



Související produkty
Představujeme vám FORATA stojánkovou bidetovou baterii v elegantním chromovém provedení! Tato moderní baterie je vyrobena z vysokokvalitních materiálů, které jsou odolné proti...
Vaše koupelna bude dokonale dokončená s naší umyvadlovou výpustí 5/4". Tento moderní designový kousek je vyroben z kvalitního chromu a bude skvělým doplňkem pro vaše umyvadlo....
Kombinace hranatých tvarů s oblými rohy
Bene závěsná WC mísa je ideální volbou pro každou moderní koupelnu. S rozměry 35,5x51cm a bílou barvou se snadno zapadne do jakéhokoliv interiéru. Díky svému závěsnému provedení...
Bidetová baterie ILLUSION , klasický design oblých linek v moderním pojetí se skvěle hodí do každé koupelny. Ergonomicky navrženo pro maximální komfort každodenního užívání....
Představujeme vám ICONIC stojánkovou bidetovou baterii bez výpusti v chromovém provedení – ideální kombinaci stylu a praktičnosti. Tato baterie dodá vašemu bidetu moderní a...
Unikátní podomítková bidetová baterie ULTRA U-30 NEW. Dodávána včetně bidetové spršky i s držákem, který je součástí těla bidetové baterie. Pokud hledáte něco netradičního pro...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsné bidety |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 21.7 kg |
| EAN: | 8698531149255 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 502 mm |
| Materiál: | Keramika |
| Rozměr: | 35,5x34,6x50,2 cm |
| Šířka: | 355 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 346 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Černý závěsný bidet série Black Diamond Triangel. Rozměry: 550x360x330 mm, materiál: černá glazovaná keramika s ovtorem pro baterii a přepadem.
Závěsný bidet ARCO zaujme svým propracovaným designem. Představuje klasicky funkční design bílé keramické mísy, která nikdy neomrzí. Dokonale hladký povrch zajistí vysokou...
závěsný bidet v černé barvě. Rozměry: 550x370x370 mm materiál: keramika s černou glazurou s otvorem pro baterii a přepadem
materiál: glazovaná keramika s otvorem pro baterii s přepadem lze použít s montážním systémem Geberit
materiál: glazovaná keramika lze použít s montážním systémem Geberit s otvorem na baterii - není součástí s bezpečnostním přepadem anticalková ochranná vrstva, která zabraňuje...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
