Bidetová sprška kulatá, bílá mat
Kód: BS616W



Související produkty
Závěsný bidet ORLO NEW zaujme svým propracovaným designem. Představuje klasicky funkční design bílé keramické mísy, která nikdy neomrzí. Dokonale hladký povrch zajistí vysokou...
závěsný bidet v černé barvě. Rozměry: 550x370x370 mm materiál: keramika s černou glazurou s otvorem pro baterii a přepadem
Černý závěsný bidet série Black Diamond Triangel. Rozměry: 550x360x330 mm, materiál: černá glazovaná keramika s ovtorem pro baterii a přepadem.
Závěsný bidet ARCO zaujme svým propracovaným designem. Představuje klasicky funkční design bílé keramické mísy, která nikdy neomrzí. Dokonale hladký povrch zajistí vysokou...
Závěsný bidet OVALE BASSO II zaujme svým propracovaným designem. Představuje klasicky funkční design bílé keramické mísy, která nikdy neomrzí. Dokonale hladký povrch zajistí...
materiál: glazovaná keramika lze použít s montážním systémem Geberit s otvorem na baterii - není součástí s bezpečnostním přepadem anticalková ochranná vrstva, která zabraňuje...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bidetové spršky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8590913135620 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá mat |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Hloubka: | 59 mm |
| Materiál: | Mosaz |
| Šířka: | 23 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 113 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Bidetová sprška retro, chrom - výjimečný kousek pro váš záchod! Tento skvělý doplněk zaručí nejen dokonalé čistotu, ale také elegantní vzhled vašeho záchodu. Díky svému retro...
Bidetová sprška hranatá, chrom – dokonalá volba pro váš toaletní prostor!S touto bidetovou sprškou přinesete do vaší koupelny nejen elegantní design, ale také praktickou a...
Bidetová sprška kulatá, černá mat je moderním a praktickým doplňkem každé koupelny. Díky svému černému matovému provedení působí velmi elegantně a stane se zajímavým prvkem ve...
Bidetová sprška kulatá, zlato mat - dokonalý prvek pro vaši koupelnu! Naše bidetová sprška v zlaté matové barvě nejenom skvěle vypadá, ale přináší také mnoho praktických výhod....
Bidetová sprška retro, bronz - zážitek z hygieny ve stylu starého světa!Toužíte po neobvyklém a elegantním doplňku do vaší koupelny? Pak je pro vás naše bidetová sprška v retro...
Bidetová sprška kulatá, chrom je dokonalým doplňkem pro vaši koupelnu. S její pomocí si můžete vychutnat pocit osvěžení a čistoty po každém použití toalety. Díky svému kulatému...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
