Bidetová sprška kulatá, měď mat
Kód: BS616PG



Související produkty
Závěsný bidet OVALE BASSO II zaujme svým propracovaným designem. Představuje klasicky funkční design bílé keramické mísy, která nikdy neomrzí. Dokonale hladký povrch zajistí...
Závěsný bidet ORLO NEW zaujme svým propracovaným designem. Představuje klasicky funkční design bílé keramické mísy, která nikdy neomrzí. Dokonale hladký povrch zajistí vysokou...
Závěsný bidet ARCO zaujme svým propracovaným designem. Představuje klasicky funkční design bílé keramické mísy, která nikdy neomrzí. Dokonale hladký povrch zajistí vysokou...
Závěsný bidet OVALE zaujme svým propracovaným designem. Představuje klasicky funkční design bílé keramické mísy, která nikdy neomrzí. Dokonale hladký povrch zajistí vysokou...
závěsný bidet v černé barvě. Rozměry: 550x370x370 mm materiál: keramika s černou glazurou s otvorem pro baterii a přepadem
Detailní popis produktu
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bidetové spršky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8590913135644 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Měď mat |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Hloubka: | 59 mm |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | PVD povrchová úprava |
| Šířka: | 23 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 113 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Bidetová sprška retro, zlato je ideální volbou pro ty, kteří chtějí vylepšit svou hygienickou rutinu. Tato luxusní sprška v elegantním zlatém provedení přináší do vaší koupelny...
Bidetová sprška je praktickým a elegantním doplňkem vaší koupelny. S její hranatou, moderní konstrukcí a matně černou barvou představuje skvělý doplněk k vašemu bidetu. Vyráběna...
Bidetová sprška hranatá, chrom – dokonalá volba pro váš toaletní prostor!S touto bidetovou sprškou přinesete do vaší koupelny nejen elegantní design, ale také praktickou a...
Bidetová sprška hranatá, zlato mat - dokonalý doplněk pro vaši toaletu!Toužíte po větší hygieně a čistotě při používání toalety? Pak je pro vás pravým řešením bidetová sprška...
Bidetová sprška kulatá, zlato mat - dokonalý prvek pro vaši koupelnu! Naše bidetová sprška v zlaté matové barvě nejenom skvěle vypadá, ale přináší také mnoho praktických výhod....
Bidetová sprška hranatá, černá - praktický a stylový doplněk pro vaši koupelnu!Přineste do své koupelny moderní a hygienický prvek s naší bidetovou sprškou hranatého tvaru v...
Bidetová sprška retro, chrom - výjimečný kousek pro váš záchod! Tento skvělý doplněk zaručí nejen dokonalé čistotu, ale také elegantní vzhled vašeho záchodu. Díky svému retro...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
