BIGFLOW EVO bezdotykový elektrický osoušeč rukou 220-240V, 2050W, 218x284x102mm, nerez lesk
Kód: 01481.B



Související produkty
Základem každého luxusního koupelnového interiéru je dokonalá harmonie. Stačí do něj zahrnout precizně zpracované doplňky, jako například tento držák toaletního papíru. Držák...
Detailní popis produktu
Osoušeč: 220-240V – 50/60 Hz, příkon 2050 W / 9 A, IPX1, CLASS II
Motor: příkon 110 W, 2.800 ot./min, univerzální bezkartáčový (bezúdržbový)
Průtok vzduchu: 2 300 l/min
Rychlost proudění vzduchu: 65 km/h
Úroveň hluku: 60 dB(A)
Ovládání: Infrasnímač, automatické vypnutí
Nastavitelná vzdálenost sepnutí senzoru: 10–50 cm
Bezpečnostní časový interval: nastavitelný 0-90 s
Teplota vzduchu: 60 °C
Doba osoušení: 40 s
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osoušeče rukou |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.635 kg |
| EAN: | 8435368882142 |
| Barva: | Nerez leštěný |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 102 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Nerez |
| Rozměr: | 218x284x102 mm |
| Šířka: | 218 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 284 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Stylový elektrický vysoušeč rukou Jet Dryer BUTTON v černém kovovém provedení zajišťuje rychlé a efektivní sušení rukou s minimální spotřebou energie. Odolná kovová konstrukce...
Moderní vysoušeč rukou Jet Dryer ORBIT ve stříbrném ABS plastu poskytuje rychlé a hygienické sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Kompaktní a odolný design je vhodný pro...
TORNADO JET tryskový osoušeč rukou v bílé barvě: Výkonný a inovativní. Poskytuje extrémně rychlé sušení díky tryskové technologii. Elegantní bílý design se hodí do každého...
EMPIRE ECOSTREAM BF 1100 tryskový osoušeč rukou v bílé barvě: Odolný vůči vandalům s hliníkovým odlitkem. Rychlé a efektivní sušení s antivandalismusovými funkcemi. Stylový...
Elegantní Jet Dryer BOOSTER v bílé variantě z odolného kovu zajišťuje rychlé sušení rukou s vysokou efektivitou a nízkou spotřebou energie. Díky robustnímu a kompaktnímu designu...
Jet Dryer AIRTAP 2v1 – kulatý, černý lak představuje moderní řešení, které spojuje vodovodní baterii a osoušeč rukou v jednom. Díky chytrému systému proudění vzduchu umožňuje...
Bezdotykový elektrický osoušeč rukou 220-240V, 800W, 164x327x151 mm, laser senzor, nerez mat - Optimalizujte sušení rukou s tímto bezdotykovým elektrickým osoušečem. S výkonem...
Výkonný osoušeč rukou Jet Dryer DYNAMIC v bílém kovovém provedení poskytuje rychlé a hygienické sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Robustní a moderní design je ideální pro...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
