BOLD WC štětka na postavení, carina
Kód: 103T31565
Český eshop už 19 let

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 733 640 565

Ověření výrobci

Pomůžeme Vám s kompletací
Související produkty
Detailní popis produktu
Série koupelnových doplňků BOLD vyrobená z keramiky se vyznačuje snadnou údržbou a okouzlí elegantním provedením v jemně oblých liniích. Vkusně bude vypadat především v minimalistických koupelnách. Nabízená barevná provedení: zemitá agila, tlumená verde a decentní carina usnadní výběr pro sladění s interiérem.
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC štětky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.351 kg |
| EAN: | 8003062867187 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Šedá |
| Dostupnost: | Dodání do týdne |
| Druh: | WC štětka |
| Hloubka: | 105 mm |
| Instalace: | Na postavení |
| Materiál: | Keramika |
| Průměr: | 105 mm |
| Rozměr: | 105x367x105 mm |
| Šířka: | 105 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 367 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
