BORG čtvrtkruhová sprchová zástěna 900x900x1950 mm, R550, čiré sklo
Kód: 751.090.1



Související produkty
Detailní popis produktu
Celková charakteristika sprchových zástěn série BORG:
- Bezpečnostní čiré sklo o síle 6 mm
- Povrchová úprava skel Nano Coating pro snadnou údržbu
- Profily z leštěného hliníku
- Zdvojené ložiskové pojezdy, spodní výklopné pro pohodlné čištění
- Hranaté chromové madlo
- Rozstřiku vody zabraňuje svislé silikonové a magnetické těsnění
- Snadná a rychlá instalace s minimem šroubovaných spojů a předinstalovanými pojezdy na posuvných sklech
- Výška 1950 mm
Coated glass
Coated glass představuje jednu z nejkvalitnějších úprav skla sprchových koutů. Jedná se o chemickou sloučeninu směsi polymerů, která ve spojení s katalyzátory reaguje s křemičitanovými skupinami obsaženými ve skle. Na skleněných plochách tak vytváří souvislou vrstvu filmu, která vyplní mikropóry ve skle a odpuzuje vodu. Vlivem voděodpudivého filmu se kapky vody shlukují a stékají z povrchu skla. I když dojde k nepatrnému udržení menších kapek na skle, nedojde k chemické vazbě, sklo nebude narušeno a nezešedne.
Rámové sprchové zástěny
Výhodou rámového provedení zástěny je lepší ochrana proti stříkající vodě. I v případě intenzivního sprchování zabrání rám ve spodní vodorovné části dveří přetečení vody mimo sprchový kout. Určitou nevýhodou je, že tyto zástěny nejsou bezbariérové a rám působí robustně.

Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvrtkruhové sprchové kouty a zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 54 kg |
| EAN: | 8590913931185 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva profilu: | Chrom - Leštěný hliník |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 900 mm |
| Rádius: | R550 |
| Rozměr: | 90x90 cm |
| Šířka: | 900 mm |
| Šířka vstupu: | 577 mm |
| Tloušťka skla: | 6 mm |
| Tvar: | Čtvrtkruhové zástěny |
| Typ otevírání: | Posuvné |
| Typ výplně: | ČIRÉ sklo |
| Úprava skla: | Coated glass |
| Vlastnosti: | Rámové provedení |
| Výška: | 1950 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
BRUCKNER – Kvalita podložená tradicí a zázemím
Značka Bruckner je pevnou součástí portfolia české skupiny UBC s.r.o. a na trhu sanitární techniky představuje ideální volbu pro ty, kteří hledají spolehlivé vybavení s dlouhou životností. Bruckner se zaměřuje na vývoj produktů, které kombinují čistý design s praktickými technickými řešeními, jež usnadňují každodenní používání i samotnou instalaci.
Portfolio značky je navrženo tak, aby pokrylo kompletní potřeby moderní koupelny – od sanitární keramiky a stylových vodovodních baterií až po koupelnové doplňky a funkční nábytek. Díky silnému zázemí mateřské skupiny a důrazu na kontrolu kvality se Bruckner stal vyhledávanou značkou nejen pro domácnosti, ale i pro developery a profesionální instalatéry, kteří vyžadují bezproblémový servis a standardizovanou kvalitu.

Časté dotazy k produktům BRUCKNER
? Jsou produkty Bruckner vhodné pro svépomocnou instalaci?
Ano, jedním z pilířů značky Bruckner je snadná montáž. Produkty jsou dodávány s přehlednými návody a využívají standardizované připojovací rozměry, což zrychluje práci instalatérům a usnadňuje instalaci i zručnějším zákazníkům při svépomocných rekonstrukcích.
? Jaký je vztah mezi značkami Bruckner a SAPHO?
Bruckner je sesterskou značkou SAPHO v rámci skupiny UBC. Zatímco SAPHO často přináší prémiové designové výstřelky, Bruckner se soustředí na nadčasovou klasiku a vysokou odolnost za velmi příznivou cenu, přičemž obě značky sdílejí stejné logistické a servisní centrum.
? Kde se provádí záruční servis pro tuto značku?
Díky zázemí největšího českého distributora koupelen je záruční i pozáruční servis zajištěn vlastní sítí techniků přímo u zákazníka. To je obrovská výhoda oproti neznačkovým výrobkům, u kterých bývá dostupnost dílů nebo oprava po letech problematická.
