CHROM LINE police do sprchy závěsná, 240x490x220mm, chrom
Kód: 2485



Související produkty
Koupelnový set THEIA 105 v bílém provedení je tou nejlepší volbou pro vaši koupelnu! Sestává z kompaktního umyvadla, praktického skříňky a elegantního zrcadla. Umyvadlo je...
Doplňte svou koupelnu stylovým a praktickým nedílným předmětem - koupelnovým setem ELLA 50 v bílé barvě. Set obsahuje dvoje zásuvky, které Vám umožní pohodlné a organizované...
Koupelnový set MEDIENA 100 přináší do vaší koupelny dokonalý mix moderního designu a praktických funkcí. Sestává ze závěsného skříňového modulu s dvířky v elegantní bílé matové...
Koupelnový set WAVE 80 v elegantní bílé barvě je ideálním doplňkem pro vaši koupelnu. Sestává ze skříňky a umyvadla, které tvoří harmonický celek a zároveň nabízí dostatek...
Koupelnový set THEIA 80 v elegantní bílé barvě je skvělou volbou pro každou moderní koupelnu. Sestává ze závěsného umyvadla s šířkou 80 cm, skříňky a zrcadla. Skříňka je...
Koupelnový set NIRONA 85 v designu dub mocca je ideální volbou pro moderní koupelny. Tento elegantní set je vyroben z kvalitního materiálu a svým provedením dodá interiéru...
Koupelnový set LATUS IV 50,5 v dubu stříbrném je ideálním doplňkem pro vaši koupelnu. Tento moderní set obsahuje umyvadlo, skříňku a zrcadlo s integrovaným LED osvětlením. Díky...
Koupelnový set SITIA 80 v barvě dub alabama je vynikající volbou pro každou moderní koupelnu. Tento luxusní set obsahuje vše, co potřebujete pro dokonalé vybavení vaší koupelny....
Detailní popis produktu
Série CHROM LINE obsahuje základní policový systém využívaný hlavně ve sprchových koutech a u van. Tyto police zaručují dostatek místa pro používané kosmetické a hygienické přípravky. V sérii naleznete i tolik potřebné závěsné háčky v různých variantách. Výrobky jsou z pochromované oceli.
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Háčky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.764 kg |
| EAN: | 8003341068502 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Polička: vícepatrová;Polička: závěsná |
| Hloubka: | 220 mm |
| Instalace: | Závěsná |
| Materiál: | Ocel |
| Rozměr: | 240x490x220 mm |
| Šířka: | 240 mm |
| Tvar: | Drátěné |
| Výška: | 490 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Jedna z nejprodávanějších sérií Doplňky v elegantní kombinaci chromu a skla
Inspirována krásou Pyrenejí
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
