COLORADO držák ručníků 450mm, chrom
Kód: 692145



Související produkty
Elektrický sušák ručníků ESCADA 2 je moderní a prostorově úsporné řešení s hloubkou pouhých 10 cm. Nabízí možnost montáže na zeď nebo opření o zeď s fixací horními úchyty. Je...
PAPINADO elektrický sušák ručníků 109×1200 mm v elegantním chromovaném provedení je stylovým a praktickým doplňkem každé koupelny. S výkonem 40 W umožňuje efektivní sušení...
Elektrické otopné těleso DIRECT-E o rozměru 600x1680 mm a výkonu 800 W je ideální volbou pro moderní elektrická topná tělesa do koupelny. Rovný design a elegantní bílá barva...
PAPINADO elektrický sušák ručníků je ideálním řešením pro vaši koupelnu! S rozměry 263x1200mm a výkonem 85W vám zajistí dostatečnou kapacitu pro sušení vašich ručníků nebo...
Elektrický sušák ručníků a osušek dokáže při malé spotřebě energie kvalitně usušit Vaše mokré ručníky. Vhodné pro menší koupelny i kuchyně, kde prostory nedovolují použití...
Nevíte, jak si co nejrychleji vysušit ručník po koupeli? Pak je pro vás ideálním řešením náš SUPE elektrický sušák ručníků. S rozměry 480x600 mm a výkonem 148W dokáže efektivně...
Elektrické otopné těleso DIRECT-E 450x960 mm v elegantní černé barvě přináší moderní a funkční elektrické topení do koupelny. Výkon 300 W zajišťuje efektivní ohřev prostoru s...
Snažíte se ušetřit za vytápění a hledáte způsob, jak snížit svoje náklady na energie? Máme pro vás ideální řešení - DIRECT-E elektrické otopné těleso rovné 600x960 mm s výkonem...
Detailní popis produktu
Malý hranatý úchyt na stěnu a štíhlé hranaté profily charakterizují sérii COLORADO. Doplňky lze na stěnu přivrtat nebo nalepit.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 8003341282571 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 452 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Držák ručníků jednoramenný |
| Hloubka: | 77 mm |
| Instalace: | Lepení;Vrtání |
| Materiál: | Slitina |
| Rozměr: | 452x42x77 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 42 mm |
| Záruka: | 10 let |
Tato série nabízí volbu tradičního vrtaného spoje nebo snadné a rychlé lepení. Nepostradatelné doplňky do koupelny od českého výrobce
Inspirována krásou Pyrenejí
Jedna z nejprodávanějších sérií Doplňky v elegantní kombinaci chromu a skla
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
