COLORADO držák ručníků 600mm, chrom
Kód: 692160



Související produkty
Radiátor do koupelny už dávno není nudný bílý žebřík. To ostatně ukazuje elektrický radiátor - sušák POP STAR elektro. Díky své konstrukci se na koupelnový radiátor - sušák...
Elektrické otopné těleso DIRECT-E 450x960 mm v elegantní černé barvě přináší moderní a funkční elektrické topení do koupelny. Výkon 300 W zajišťuje efektivní ohřev prostoru s...
ELIAS elektrický sušák ručníků 490×730×110 mm v elegantním provedení bílá mat je ideální doplněk pro moderní koupelny. Tento elektrický sušák na ručníky o výkonu 105 W zajišťuje...
VIPE elektrický sušák ručníků, 500x500mm, 59W, bílý, je ideálním řešením pro suché ručníky a vytvoření příjemného prostředí v koupelně. S jeho rozměry 500x500 mm se perfektně...
Elektrický sušák ručníků a osušek dokáže při malé spotřebě energie kvalitně usušit Vaše mokré ručníky. Vhodné pro menší koupelny i kuchyně, kde prostory nedovolují použití...
MOBILO ELECTRO 2 je moderní mobilní elektrický sušák na textil. S ním budete mít přístup k suchým, teplým ručníkům a oblečení – rychle a kdykoli to budete potřebovat. Stabilní...
Už žádné vlhké ručníky v koupelně! S novým REDONDO elektrickým sušákem ručníků můžete mít vždy suché a teplé ručníky po ruce. Jeho kulatý design se skvěle hodí do každého...
ELIAS elektrický sušák ručníků 490×730×110 mm v moderním provedení černá mat je ideální volbou pro ty, kteří hledají designový sušák do koupelny s vysokou funkčností. Výkon 105...
Detailní popis produktu
Malý hranatý úchyt na stěnu a štíhlé hranaté profily charakterizují sérii COLORADO. Doplňky lze na stěnu přivrtat nebo nalepit.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.538 kg |
| EAN: | 8003341281604 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 602 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Držák ručníků jednoramenný |
| Hloubka: | 77 mm |
| Instalace: | Lepení;Vrtání |
| Materiál: | Slitina |
| Rozměr: | 602x42x77 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 42 mm |
| Záruka: | 10 let |
Inspirována krásou Pyrenejí
Tato série nabízí volbu tradičního vrtaného spoje nebo snadné a rychlé lepení. Nepostradatelné doplňky do koupelny od českého výrobce
Tato série nabízí volbu tradičního vrtaného spoje nebo snadné a rychlé lepení. Nepostradatelné doplňky do koupelny od českého výrobce
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
