COLORADO držák ručníků otevřený, chrom
Kód: 6970



Související produkty
PAPINADO elektrický sušák ručníků je ideálním řešením pro vaši koupelnu! S rozměry 263x1200mm a výkonem 85W vám zajistí dostatečnou kapacitu pro sušení vašich ručníků nebo...
Snažíte se ušetřit za vytápění a hledáte způsob, jak snížit svoje náklady na energie? Máme pro vás ideální řešení - DIRECT-E elektrické otopné těleso rovné 600x960 mm s výkonem...
Radiátor do koupelny už dávno není nudný bílý žebřík. To ostatně ukazuje elektrický radiátor - sušák POP STAR elektro. Díky své konstrukci se na koupelnový radiátor - sušák...
Otočný elektrický sušák ručníků a osušek dokáže při malé spotřebě energie kvalitně usušit Vaše mokré ručníky. Vhodné pro měnší koupelny i kuchyně, kde prostory nedovolují...
MOBILO ELECTRO 2 je moderní mobilní elektrický sušák na textil. S ním budete mít přístup k suchým, teplým ručníkům a oblečení – rychle a kdykoli to budete potřebovat. Stabilní...
Otočný elektrický sušák ručníků a osušek dokáže při malé spotřebě energie kvalitně usušit Vaše mokré ručníky. Vhodné pro měnší koupelny i kuchyně, kde prostory nedovolují...
Elektrické otopné těleso ORBIT-E o rozměru 600x1320 mm a výkonu 600 W nabízí stylové a efektivní elektrické topení do koupelny. Jeho oblý design v bílé barvě dodává interiéru...
Detailní popis produktu
Malý hranatý úchyt na stěnu a štíhlé hranaté profily charakterizují sérii COLORADO. Doplňky lze na stěnu přivrtat nebo nalepit.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.462 kg |
| EAN: | 8003341152881 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Držák ručníků kruhový |
| Hloubka: | 67 mm |
| Instalace: | Lepení;Vrtání |
| Materiál: | Slitina |
| Rozměr: | 200x137x67 mm |
| Šířka: | 200 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 137 mm |
| Záruka: | 10 let |
Do nejmenších detailů propracovaný design
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
