CYCLON bezdotykový elektrický osoušeč rukou 220-240V, 2450W, 265x240x210mm, nerez lesk
Kód: 01101.B



Související produkty
Nástěnná časová sprchová baterie s tlačným ventilem a standardní roztečí 150 mm je ideálním řešením pro vysoce frektventovaná místa, jako jsou veřejné sprchy, fitness centra...
Detailní popis produktu
Osoušeč: 220-240V – 50/60 Hz, příkon 2450 W / 10,6 A, IPX1, CLASS1
Motor: příkon 250 W, 6.500 ot./min
Průtok vzduchu: 5 500 l/min
Rychlost proudění vzduchu: 117 km/h
Úroveň hluku: 70 dB(A)
Ovládání: Infrasnímač, automatické vypnutí
Nastavitelná vzdálenost sepnutí senzoru: 10–50 cm
Bezpečnostní tepelný omezovač: vnitřní termostat, pojistka, automatické vypnutí v případě vandalismu
Teplota vzduchu: 53 °C
Doba osoušení: 28 s
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osoušeče rukou |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 5.823 kg |
| EAN: | 8435368800269 |
| Barva: | Nerez leštěný |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 210 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Nerez |
| Rozměr: | 265x240x210 mm |
| Šířka: | 265 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 240 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Spolehlivý elektrický osoušeč rukou Jet Dryer CLASSIC v bílé barvě z ABS plastu nabízí rychlé a hygienické sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Kompaktní a odolný design je...
Jet Dryer AIRTAP 3v1 – kulatá, kartáčovaný nerez je špičkový osoušeč rukou s integrovanou bezdotykovou baterií a dávkovačem mýdla, který přináší maximální hygienu a komfort v...
Elegantní elektrický osoušeč rukou Jet Dryer STYLE v bílém ABS plastu poskytuje rychlé a hygienické sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Kompaktní a odolný design je vhodný...
Bezdotykový elektrický osoušeč rukou 220-240V, 800W, 164x327x151 mm, laser senzor, nerez lesk - Tento bezdotykový elektrický osoušeč rukou je vybaven laserovým senzorem pro...
Výkonný EMPIRE bezdotykový elektrický osoušeč rukou v lesklém nerezovém provedení nabízí rychlé a hygienické sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Díky výkonu 2400 W a...
Moderní elektrický osoušeč rukou Jet Dryer STORM v černém kovovém provedení nabízí rychlé a hygienické sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Odolný a elegantní design je...
Praktický vysoušeč rukou Jet Dryer CLASSIC ve stříbrném provedení z ABS plastu nabízí rychlé a efektivní sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Kompaktní a odolný design je...
Praktický vysoušeč rukou Jet Dryer LIGHT v bílém ABS plastu nabízí rychlé a hygienické sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Kompaktní design a odolná konstrukce jsou vhodné...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
