DAHLIA dávkovač mýdla na postavení, zelená petrol
Kód: 2174553
Český eshop už 19 let

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 733 640 565

Ověření výrobci

Pomůžeme Vám s kompletací
Související produkty
Detailní popis produktu
Elegantní série doplňků DAHLIA v petrolejově zeleném provedení rozsvítí interiér každé koupelny. Pokud byste rádi oživili svou koupelnu s minimálním úsilím, sáhněte po této kolekci.
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dávkovače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.361 kg |
| EAN: | 4006956187273 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Zelená |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Dávkovač mýdla |
| Hloubka: | 95 mm |
| Instalace: | Na postavení |
| Materiál: | Polyresin |
| Objem dávkovače: | 300 ml |
| Průměr: | 95 mm |
| Rozměr: | 95x123 mm |
| Šířka: | 95 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 123 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
