DEEP obdélníkový sprchový kout 1100x750mm L/P varianta, čiré sklo
Kód: MD1116MD3116



Související produkty
Detailní popis produktu
Sprchové zástěny této série vycházejí ze série EASY. Mají sníženou výšku a jsou vhodné pro instalaci na hluboké vaničky DEEP. Výplň zástěn je vyrobena z bezpečnostního skla o tloušťce 6 mm.
Charakteristika sprchových dveří a zástěn pro sérii DEEP
- Posuvné dveře 2dílné (dveře šířky 1000 mm skládací)
- Dveře je možno instalovat samostatně do niky nebo ve spojení s boční stěnou
- Horní a spodní zdvojené ložiskové pojezdy zaručují bezproblémový chod
- Systém vyklápění dveří pomocí spodních ložisek pro snadné čištění
- Při výrobě dveří je použito bezpečnostní čiré sklo o síle 6 mm
- Na výběr provedení profilů v leštěném hliníku nebo matně černé, které umocňuje eleganci zástěn
- Snadná montáž, tolerance 20 mm nastavením skel v profilu
- Dveře jsou děleny na část posuvnou a část pevnou - umožňují variabilní instalaci s levým nebo pravým otevíráním
K čištění skel doporučujeme ASC čistící a ochranný prostředek, 94000.
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Dokumenty - Návod
Video ke shlédnutí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové sprchové kouty a zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 46 kg |
| EAN: | 8590913902581 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom - Leštěný hliník |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 750 mm |
| Rozměr: | 110x75 cm |
| Směr otevírání: | Univerzální |
| Šířka: | 1100 mm |
| Šířka vstupu: | 430 mm |
| Tloušťka skla: | 6 mm |
| Tvar: | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání: | Posuvné |
| Typ výplně: | ČIRÉ sklo |
| Výška: | 1650 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
POLYSAN – Česká kvalita s tradicí od roku 1996
Ryze česká společnost Polysan se sídlem v Nesměřicích u Zruče nad Sázavou patří mezi absolutní špičku v oboru sanitární techniky. Od svého založení v roce 1996 se specializuje na vývoj a výrobu koupelnového vybavení, které vyniká precizním zpracováním a použitím těch nejkvalitnějších materiálů, jako je prémiový akrylát či lité sklo.
Díky vlastnímu vývoji a moderním výrobním technologiím dokáže Polysan pružně reagovat na trendy a nabízet řešení, která jsou funkční i esteticky dotažená. Portfolio značky zahrnuje vše od designových van a sprchových koutů až po unikátní hydromasážní systémy, které jsou do výrobků instalovány s vysokým podílem ruční práce. Polysan je součástí silné skupiny UBC, což zaručuje stabilitu a vynikající servisní zázemí.

Časté dotazy k produktům POLYSAN
? V čem spočívá hlavní výhoda van a vaniček Polysan?
Polysan používá výhradně značkový akrylát, který je probarvený v celé tloušťce, nestudí a velmi snadno se udržuje. Díky sklovláknité výztuži a tuhému dnu jsou výrobky extrémně stabilní a mají dlouhou životnost, což značka potvrzuje nadstandardními zárukami.
? Nabízí Polysan také atypická řešení na míru?
Ano, flexibilita je jednou z největších předností. Polysan dokáže vyrobit vany s hydromasáží přesně podle přání zákazníka nebo nabídnout sprchové zástěny a walk-in řešení s nastavitelnými profily, které vyřeší i ty nejnáročnější dispozice koupelen.
? Je zajištěn servis produktů i po letech?
Jakožto tradiční český výrobce garantuje Polysan vynikající dostupnost náhradních dílů a profesionální servis. I po skončení záruční doby se můžete spolehnout na odbornou pomoc a podporu vlastní sítě techniků.



