DYJE rohová vana 150x150x42cm, bílá
Kód: A1550



Související produkty
Detailní popis produktu
Svým rozměrem je tato vana určena pro větší koupelny. Díky jednoduchým, moderním tvarům je vana DYJE jednou z nejprodávanějších. Velmi povedený vnitřní prostor umožňuje pohodlnou koupel. Na rovný okraj vany je možno instalovat většinu komponentů jak pro napouštění, tak i pro případné ovládání hydromasážního systému.
Podmínkou záruky na produkt je použití doporučeného typu podstavce.
Akrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
Oboustranná vana
Vana s pohodlně tvarovanými stěnami pro opření zad na obou stranách a odtokem umístěným uprostřed.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové vany |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 27 kg |
| EAN: | 8590729080572 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 1500 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Instalace: | Vestavná (k obezdění) |
| Materiál: | Akrylát |
| Objem: | 290 l |
| Průměr odpadu: | 52 mm |
| Rozměr: | 150x150x42 cm |
| Šířka: | 1500 mm |
| Tvar: | Rohové |
| Vlastnosti: | Oboustranná;Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Výška: | 420 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
AQUALINE – Praktické vybavení pro každou koupelnu
Značka Aqualine je tradičním zástupcem na českém trhu koupelnového vybavení již od roku 1991. Je klíčovou součástí silné české skupiny UBC s.r.o., která se řadí mezi lídry v oblasti sanitární techniky. Aqualine se zaměřuje na vývoj produktů, které spojují funkčnost a moderní vzhled s mimořádnou cenovou dostupností.
Hlavní doménou značky je nabídka komplexního sortimentu – od vodovodních baterií a sprchových koutů až po keramiku a koupelnový nábytek. Díky filozofii "ceny, které potěší" je Aqualine ideální volbou pro rekonstrukce panelákových koupelen, vybavení toalet i komerčních objektů, kde hraje prim poměr ceny a kvality.

Časté dotazy k produktům AQUALINE
? Proč jsou produkty Aqualine tak cenově dostupné?
Značka Aqualine se profiluje jako ekonomická řada skupiny UBC. Úspory dosahuje optimalizací výroby a výběrem osvědčených materiálů, aniž by slevila z požadavků na funkčnost a spolehlivost. Je to ideální řešení pro chytré a levné rekonstrukce.
? Jsou k produktům Aqualine dostupné náhradní díly?
Ano. Díky zázemí české společnosti UBC je zajištěna vynikající dostupnost náhradních dílů (např. kartuše do baterií, pojezdy ke koutům). To je obrovská výhoda oproti neznačkovému zboží z hobbymarketů, které po drobném poškození často nelze opravit.
? Jaké jsou hlavní výhody keramiky Aqualine?
Keramika (umyvadla, WC) značky Aqualine nabízí praktické rozměry a nadčasový design. Je navržena tak, aby se snadno udržovala a pasovala i do velmi malých prostor, jako jsou samostatná WC v panelových domech.
