ELENA kosmetické zrcátko na postavení, 180x135mm, oboustranné, bílá
Kód: CO2022



Související produkty
Elegantní LED zrcadlo MALENA 100x65 cm se stane praktickým doplňkem každé koupelny. Nabízí moderní LED osvětlení z přední a boční strany, dotykový spínač s barevným podsvícením...
LED zrcadlo MALENA 140x65 cm spojuje elegantní design s praktickými funkcemi. Nabízí intenzivní LED osvětlení, dotykový spínač s podsvícením a digitální hodiny viditelné i při...
Zrcadlo je osvětlené ve vrchní a spodní části. Elegantní design, kvalitní zpracování a dlouhá životnost. Díky rozptylnému hranolu, který kryje osvětlení zrcadla a díky možnosti...
Zrcadlo je osvětlené ve vrchní a spodní části. Elegantní design, kvalitní zpracování a dlouhá životnost. Díky rozptylnému hranolu, který kryje osvětlení zrcadla a díky možnosti...
Zrcadlo působí velmi jednoduše a zároveň elegantně. Díky matné úpravě horního krytu je osvětlení příjemné, pohodlné ale také dostatečně silné na řádné osvětlení. Kvalitní...
Představujeme Vám nový set MEXEN/S - Pecos DS75, který obsahuje jak umyvadlovou, tak vanovou baterii v moderním designu a v kvalitním provedení. Tento set je ideální volbou pro...
MEXEN/S - Lynx R40 Set je luxusní sada umyvadlové a vanové baterie s příslušenstvím v exkluzivním zlatém provedení. Tento elegantní set se bude skvěle hodit do moderních...
MEXEN/S - Mino R72 SET je luxusní řada koupelnového vybavení, která v sobě propojuje moderní design a prvotřídní kvalitu. V tomto setu najdete umyvadlovou baterii s dlouhým...
Detailní popis produktu
- Z jedné strany 5x zoom
Série WHITE LINE nabízí jednoduché a kvalitní varianty pro koupelnu a WC. Za zmínku stojí otočný trojsušák. V sérii naleznete i stojan na ručníky, zrcátko na postavení, poličky a koupelnovou stoličku. Sérii můžete doplnit zrcadlem na pověšení, kód 8000.
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kosmetická zrcátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.366 kg |
| EAN: | 8003341209530 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Kosmetické zrcátko |
| Hloubka: | 18 mm |
| Instalace: | Na postavení |
| Materiál: | Plast |
| Rozměr: | 155x180x18 mm |
| Šířka: | 155 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 180 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Podsvícená zrcadla FLUT svou efektní konstrukcí evokují dojem jakoby zrcadlová plocha plavala v rámu. Otevřeným prostorem mezi rámem a zrcadlem proniká do koupelny rozptýlené...
Kulaté zrcadlo LUMIRO STRIP o průměru 75 cm s integrovaným LED osvětlením v rámu kombinuje moderní funkčnost a elegantní vzhled. Rovnoměrné LED světlo poskytuje kvalitní...
LED zrcadlo BASIC 110x70 cm je elegantní a funkční doplněk do moderní koupelny. Disponuje funkcí proti zamlžování, která zajistí vždy jasný a čistý odraz i po horké sprše. LED...
Zrcadla GEMINI jsou vybavena LED pásky, které osvětlují koupelnu jasným homogenním světlem. Jejich dlouhá životnost (cca 30 000 hodin) a nízká spotřeba jsou hlavními výhodami...
Zrcadla GEMINI jsou vybavena LED pásky, které osvětlují koupelnu jasným homogenním světlem. Jejich dlouhá životnost (cca 30 000 hodin) a nízká spotřeba jsou hlavními výhodami...
Koupelnové podsvícené oválné LED zrcadlo. Příkon 28 W. Možnost nastavení barevné teploty od 3000 - 6500 K. Možnost nastavení intenzity svítivosti. 2592 Lumen.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
