FARRAO sprchový sloup s baterií a napouštěním, chrom
Kód: SL450



Související produkty
Detailní popis produktu
Progresivní kartuše
Princip progresivní kartuše: Otáčením rukojeti se spouští nejprve studená voda, ke které se postupně přidává voda teplá.
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Záruční list
Video ke shlédnutí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové sloupy s baterií |
|---|---|
| Záruka: | 48 |
| Hmotnost: | 4.004 kg |
| EAN: | 8590913931987 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Dodání do 10ti týdnů |
| Druh ovládání: | Progresivní kartuše |
| Funkce sprchy: | Déšť;Perličkový déšť;Masáž;Mlha;Déšť/Perličkový déšť |
| Instalace: | Nástěnná 150 mm |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | Nastavitelná výška sloupu;AntiCalc |
| Rozměr průřezu tyče: | Průměr 22 mm |
| Sprchové sloupy: | S baterií |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 1220 mm |
| Záruka: | 4 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
AQUALINE – Praktické vybavení pro každou koupelnu
Značka Aqualine je tradičním zástupcem na českém trhu koupelnového vybavení již od roku 1991. Je klíčovou součástí silné české skupiny UBC s.r.o., která se řadí mezi lídry v oblasti sanitární techniky. Aqualine se zaměřuje na vývoj produktů, které spojují funkčnost a moderní vzhled s mimořádnou cenovou dostupností.
Hlavní doménou značky je nabídka komplexního sortimentu – od vodovodních baterií a sprchových koutů až po keramiku a koupelnový nábytek. Díky filozofii "ceny, které potěší" je Aqualine ideální volbou pro rekonstrukce panelákových koupelen, vybavení toalet i komerčních objektů, kde hraje prim poměr ceny a kvality.

Časté dotazy k produktům AQUALINE
? Proč jsou produkty Aqualine tak cenově dostupné?
Značka Aqualine se profiluje jako ekonomická řada skupiny UBC. Úspory dosahuje optimalizací výroby a výběrem osvědčených materiálů, aniž by slevila z požadavků na funkčnost a spolehlivost. Je to ideální řešení pro chytré a levné rekonstrukce.
? Jsou k produktům Aqualine dostupné náhradní díly?
Ano. Díky zázemí české společnosti UBC je zajištěna vynikající dostupnost náhradních dílů (např. kartuše do baterií, pojezdy ke koutům). To je obrovská výhoda oproti neznačkovému zboží z hobbymarketů, které po drobném poškození často nelze opravit.
? Jaké jsou hlavní výhody keramiky Aqualine?
Keramika (umyvadla, WC) značky Aqualine nabízí praktické rozměry a nadčasový design. Je navržena tak, aby se snadno udržovala a pasovala i do velmi malých prostor, jako jsou samostatná WC v panelových domech.
