FAVOLO vysoká skříňka košem 40x184x31cm, bílá mat
Kód: FV180



Související produkty
Detailní popis produktu
- Skříňka je dodávána s elegantními úchytkami v bílo-chromovém provedení
- Možno instalovat s nožičkami, které je nutné objednat samostatně
Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu, připraven k okamžité instalaci.
FAVOLO je klasická série koupelnového nábytku s decentně frézovaným dekorem na čelech zásuvek a dvířkách v bílém matném provedení. Umyvadlové skříňky lze kombinovat se zrcadly a doplňkovými skříňkami ve stejném stylu a odstínu. Elegantní umyvadla podtrhují vzhled celé série, která se hodí nejen na chalupu či do činžovního domu ze začátku 20. století.
Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu, připraven k okamžité instalaci. Nábytek instalujte na rovnou stěnu. Nevystavujte nábytek trvalé vlhkosti a styku s vodou. Koupelnu vždy řádně odvětrejte. Při zkroucení korpusu skříňky může dojít k poruše funkce dovíracích mechanismů. Proti případnému zatékání vody do umyvadlové skříňky použijte silikonový tmel.
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Zpomalovací panty
Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysoké skříňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 17.5 kg |
| EAN: | 8590913874413 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Balení obsahuje: | Úchytka |
| Barva: | Bílá mat |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 310 mm |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Rozměr: | 40x184x31 cm |
| Směr otevírání: | Univerzální |
| Šířka: | 400 mm |
| Typ skříňky: | Zásuvky a dvířka |
| Výbava: | Koš na prádlo: součástí;Zpomalovací panty |
| Výška: | 1840 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
AQUALINE – Praktické vybavení pro každou koupelnu
Značka Aqualine je tradičním zástupcem na českém trhu koupelnového vybavení již od roku 1991. Je klíčovou součástí silné české skupiny UBC s.r.o., která se řadí mezi lídry v oblasti sanitární techniky. Aqualine se zaměřuje na vývoj produktů, které spojují funkčnost a moderní vzhled s mimořádnou cenovou dostupností.
Hlavní doménou značky je nabídka komplexního sortimentu – od vodovodních baterií a sprchových koutů až po keramiku a koupelnový nábytek. Díky filozofii "ceny, které potěší" je Aqualine ideální volbou pro rekonstrukce panelákových koupelen, vybavení toalet i komerčních objektů, kde hraje prim poměr ceny a kvality.

Časté dotazy k produktům AQUALINE
? Proč jsou produkty Aqualine tak cenově dostupné?
Značka Aqualine se profiluje jako ekonomická řada skupiny UBC. Úspory dosahuje optimalizací výroby a výběrem osvědčených materiálů, aniž by slevila z požadavků na funkčnost a spolehlivost. Je to ideální řešení pro chytré a levné rekonstrukce.
? Jsou k produktům Aqualine dostupné náhradní díly?
Ano. Díky zázemí české společnosti UBC je zajištěna vynikající dostupnost náhradních dílů (např. kartuše do baterií, pojezdy ke koutům). To je obrovská výhoda oproti neznačkovému zboží z hobbymarketů, které po drobném poškození často nelze opravit.
? Jaké jsou hlavní výhody keramiky Aqualine?
Keramika (umyvadla, WC) značky Aqualine nabízí praktické rozměry a nadčasový design. Je navržena tak, aby se snadno udržovala a pasovala i do velmi malých prostor, jako jsou samostatná WC v panelových domech.
