FILENA vysoká skříňka 35x140x30cm, dub
Kód: FID3540D



Související produkty
Detailní popis produktu
- V horní i dolní části 2x výškově stavitelná skleněná police
Dokonale decentní série koupelnového nábytku FILENA nabízí skříňky z dubové dýhy v přírodním provedení dekoru dřeva ošetřeném transparentním lakem, v bílém matném lakování a v černě matném lakovaném drážkovaném designu. Ostré zkosené hrany pod úhlem 45° čel zásuvek a dvířek vytváří tenkou linii, která je pro sérii charakteristická. Čistý design není rušen úchytkou, pohodlné otevírání umožňuje zkosená hrana a otvor mezi zásuvkami.
Zásuvky jsou vybaveny značkovými pojezdy BLUM® s doživotní zárukou, dvířka jsou vybavena panty s tlumeným dovřením.
Pro umyvadlové skříňky lze vybírat mezi třemi druhy umyvadel: keramickým umyvadlem KARE, umyvadlem z litého mramoru GODIVA a betonovým umyvadlem QUADRADO. Mimoto lze umyvadlové skříňky doplnit deskou z umělého kamene (rockstone) a doplnit umyvadlem na desku.
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Zpomalovací panty
Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Video ke shlédnutí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysoké skříňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 31 kg |
| EAN: | 8590913879548 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Hnědá |
| Dekor: | Dub natural |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 300 mm |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Materiál: | MDF/dýha |
| Rozměr: | 35x140x30 cm |
| Směr otevírání: | Univerzální |
| Šířka: | 350 mm |
| Typ skříňky: | Dvířka |
| Výbava: | Zpomalovací panty |
| Výška: | 1400 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
SAPHO – Český lídr v designu koupelen
Historie ryze české značky SAPHO se začala psát v roce 1991. Původně malý rodinný podnik založený Jiřím Ježkem se během více než 30 let vypracoval v jednoho z nejvýznamnějších výrobců a distributorů koupelnového vybavení ve střední Evropě. Dnes je SAPHO synonymem pro inovace, kvalitu a špičkový design.
Značka disponuje vlastním výrobním a skladovým areálem a pod svými křídly sdružuje i další významná jména jako Polysan (výroba van a vaniček), Aqualine či Bruckner. Díky úzké spolupráci s renomovanými designéry a zastupování světových špiček, jako je italská GSI ceramica, přinánaší SAPHO do českých koupelen styl, který udává trendy.

Časté dotazy k produktům SAPHO
? Je SAPHO pouze distributor, nebo produkty i vyrábí?
SAPHO je hrdým českým výrobcem. Skupina vlastní výrobní závody (např. Polysan), kde se specializuje na výrobu špičkových akrylátových van, sprchových vaniček a koupelnového nábytku s vysokým podílem ruční práce a kontroly kvality.
? Kde mohu vidět produkty SAPHO naživo?
Díky rozsáhlé distribuční síti jsou produkty SAPHO dostupné u specializovaných prodejců po celé České republice. U nás na e-shopu Koupelny-Sanita.cz nabízíme kompletní sortiment s garancí odborného poradenství a rychlého dodání přímo ze skladů výrobce.
? Jaký je rozdíl mezi značkami SAPHO a Aqualine?
Obě značky patří do stejné skupiny UBC s.r.o. Zatímco SAPHO se orientuje na moderní design, prémiové materiály a technologické novinky, značka Aqualine představuje ekonomickou variantu s důrazem na maximální funkčnost za nejnižší cenu.
