FISA vanová zástěna 700x1500mm, měď mat, čiré sklo
Kód: FS1072-PG



Související produkty
Nástěnná vanová baterie ILLUSION z prvotřídního materiálu. Uvnitř baterie je keramická kartuše, ta se stará o dlouhou životnost a spolehlivost. Součástí balení je příslušenství...
Nástěnná vanová baterie YUTA Y-10/K s příslušenstvím. Moderní ergonomický design baterie zajišťuje maximální komfort při používání. Baterie je konstruována pro maximální úsporu...
Vanová nástěnná vodovodní baterie ULTRA-10/K GOLD se sklopným výtokovým ramínkem, který zároveň slouží jako přepínač. Baterie zaujme už na první pohled svým neobvyklým a...
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. I v kombinaci s bílou keramickou páčkou.
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. I v kombinaci s bílou keramickou páčkou.
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. Páčka s krystalem Swarovski.
GINKO vanová baterie s připojením do podlahy, chrom je moderní a elegantní volbou pro vaši koupelnu. Tato vynikající baterie nejen krásně doplní celkový design prostoru, ale...
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnost: | 34 kg |
| EAN: | 8590913137594 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Měď mat |
| Dostupnost: | Dodání do 12ti týdnů |
| Šířka: | 700 mm |
| Tloušťka skla: | 6 mm |
| Typ otevírání: | Jednodílná pevná |
| Typ výplně: | ČIRÉ sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 1500 mm |
| Záruka: | 3 roky |
!!! POZOR - OBJEDNAT LZE DÁLE JIŽ POUZE S VÝPLNÍ POLYSTYROL (ACRILICO) !!! Sprchová zástěna VASCA MAESTRO CENTRALE s exkluzivním rámovým systémem Skipper, zaručuje spolu s...
!!! POZOR - OBJEDNAT LZE DÁLE JIŽ POUZE S VÝPLNÍ POLYSTYROL (ACRILICO) !!! Sprchová zástěna VASCA MAESTRO CENTRALE s exkluzivním rámovým systémem Skipper, zaručuje spolu s...
!!! POZOR - OBJEDNAT LZE DÁLE JIŽ POUZE S VÝPLNÍ POLYSTYROL (ACRILICO) !!! Vanová zástěna VASCA VELA vyniká kvalitním zpracováním rámu a posuvných dveří se systémem Skipper v...
Plastová vanová zástěna VASCA VENERE NEW s rozměrovou a tvarovou variabilitou systému FLEX přináší maximální úsporu místa do všech koupelen. Umožňují to shrnovací transparentní...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
