FLOAT kulaté zrcadlo s LED podsvícením ø 60cm, bílá
Kód: 22559



Související produkty
Detailní popis produktu
Podsvícená zrcadla FLOAT svou efektní konstrukcí evokují dojem jakoby zrcadlová plocha plavala v rámu. Štěrbinou mezi rámem a zrcadlem proniká do koupelny rozptýlené intimní světlo. Standardně jsou zrcadla osazena bílým LED osvětlením.
- Barva rámu: bílá lesk
- Ovládání zrcadla přes externí vypínač
Technické parametry pro zrcadla s LED páskem:
- Příkon: 9,6 W/m
- Světelný tok: 1080 lm/m
- Bez vypínače - zrcadlo se připojí na externí vypínač
- Barva světla: denní bílá
- Teplota chromatičnosti: 4000K
- Chip: SMD 2835 Sanan
- Počet LED: 120/m
- Napájecí napětí: 12 V/DC
- Životnost: až 50.000 h
- Vyzařovací úhel: 120°
- Pracovní teplota: -15 °C až +60 °C
- Šířka pásku: 8 mm
- LED driver 230 V/12 V, vodotěsný IP67
Barva LED: Denní bílá
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Denní bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 4000 - 5000 K. Toto světlo je pocitově neutrální, nejvíce připomíná denní světlo. Nezkresluje vnímání barev osvětlených předmětů, proto je vhodné do obytných prostor, kuchyní a koupelen.

Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Energetický štítek
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - Návod
Video ke shlédnutí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní zrcadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.71 kg |
| EAN: | 8590913852886 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva LED: | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| BARVA rámu: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | Plast |
| Ovládání světla: | Není součástí |
| Průměr: | 600 mm |
| Rozměr: | 60 cm |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Šířka: | 600 mm |
| Tvar: | Kruh |
| Typ zrcadla: | Zrcadla podsvícená;Zrcadla v rámu |
| Výška: | 600 mm |
| Záruka: | 2 roky |
| Životnost (LED): | 50000 hod. |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
SAPHO – Český lídr v designu koupelen
Historie ryze české značky SAPHO se začala psát v roce 1991. Původně malý rodinný podnik založený Jiřím Ježkem se během více než 30 let vypracoval v jednoho z nejvýznamnějších výrobců a distributorů koupelnového vybavení ve střední Evropě. Dnes je SAPHO synonymem pro inovace, kvalitu a špičkový design.
Značka disponuje vlastním výrobním a skladovým areálem a pod svými křídly sdružuje i další významná jména jako Polysan (výroba van a vaniček), Aqualine či Bruckner. Díky úzké spolupráci s renomovanými designéry a zastupování světových špiček, jako je italská GSI ceramica, přinánaší SAPHO do českých koupelen styl, který udává trendy.

Časté dotazy k produktům SAPHO
? Je SAPHO pouze distributor, nebo produkty i vyrábí?
SAPHO je hrdým českým výrobcem. Skupina vlastní výrobní závody (např. Polysan), kde se specializuje na výrobu špičkových akrylátových van, sprchových vaniček a koupelnového nábytku s vysokým podílem ruční práce a kontroly kvality.
? Kde mohu vidět produkty SAPHO naživo?
Díky rozsáhlé distribuční síti jsou produkty SAPHO dostupné u specializovaných prodejců po celé České republice. U nás na e-shopu Koupelny-Sanita.cz nabízíme kompletní sortiment s garancí odborného poradenství a rychlého dodání přímo ze skladů výrobce.
? Jaký je rozdíl mezi značkami SAPHO a Aqualine?
Obě značky patří do stejné skupiny UBC s.r.o. Zatímco SAPHO se orientuje na moderní design, prémiové materiály a technologické novinky, značka Aqualine představuje ekonomickou variantu s důrazem na maximální funkčnost za nejnižší cenu.
