GRANVIK obdélníkový sprchový box 700x900x2180mm, čiré sklo
Kód: GG70X90



Související produkty
Detailní popis produktu
Zástěna
- Výplň: přední strana bezpečnostní tvrzené čiré sklo 5 mm, zadní stěny kouřové tvrzené sklo
- Rám a rohový profil: hliník, mat
- Univerzální instalace vlevo / vpravo
Vanička
- Typ: samonosná s kovovou konstrukcí
- Rozměry: 90x70 cm
- Materiál: ABS/PMMA (polymetylmetakrylát)
- Sifon součástí balení
- Nosnost: 200 kg
Sprchový box GRANVIK představuje jednoduché a ekonomické řešení v prostorách bez obložených stěn a vyřešené hydroizolace. Sprchový prostor je uzavřen zadními skleněnými stěnami. Součástí boxu je akrylátová samonosná vanička se sifonem. Uvnitř sprchového boxu Granvik naleznete multifunkční sprchový sloup s hlavovou sprchou s nastavitelnou výškou, ruční sprchou s jednou funkcí a pákovou baterií s přepínačem. Bezvadný chod zajišťují zdvojené horní i spodní ložiskové pojezdy. Spodní pojezdy jsou výklopné pro snadnou údržbu.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 92 kg |
| EAN: | 8590913119842 |
| Balení: | 4 ks |
| Barva profilu: | Chrom - Leštěný hliník |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 700 mm |
| Rozměr: | 90x70x210 cm |
| Šířka: | 900 mm |
| Šířka vstupu: | 410 mm |
| Tloušťka skla: | 5 mm |
| Tvar: | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevírání: | Posuvné |
| Typ výplně: | ČIRÉ sklo |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
AQUALINE – Praktické vybavení pro každou koupelnu
Značka Aqualine je tradičním zástupcem na českém trhu koupelnového vybavení již od roku 1991. Je klíčovou součástí silné české skupiny UBC s.r.o., která se řadí mezi lídry v oblasti sanitární techniky. Aqualine se zaměřuje na vývoj produktů, které spojují funkčnost a moderní vzhled s mimořádnou cenovou dostupností.
Hlavní doménou značky je nabídka komplexního sortimentu – od vodovodních baterií a sprchových koutů až po keramiku a koupelnový nábytek. Díky filozofii "ceny, které potěší" je Aqualine ideální volbou pro rekonstrukce panelákových koupelen, vybavení toalet i komerčních objektů, kde hraje prim poměr ceny a kvality.

Časté dotazy k produktům AQUALINE
? Proč jsou produkty Aqualine tak cenově dostupné?
Značka Aqualine se profiluje jako ekonomická řada skupiny UBC. Úspory dosahuje optimalizací výroby a výběrem osvědčených materiálů, aniž by slevila z požadavků na funkčnost a spolehlivost. Je to ideální řešení pro chytré a levné rekonstrukce.
? Jsou k produktům Aqualine dostupné náhradní díly?
Ano. Díky zázemí české společnosti UBC je zajištěna vynikající dostupnost náhradních dílů (např. kartuše do baterií, pojezdy ke koutům). To je obrovská výhoda oproti neznačkovému zboží z hobbymarketů, které po drobném poškození často nelze opravit.
? Jaké jsou hlavní výhody keramiky Aqualine?
Keramika (umyvadla, WC) značky Aqualine nabízí praktické rozměry a nadčasový design. Je navržena tak, aby se snadno udržovala a pasovala i do velmi malých prostor, jako jsou samostatná WC v panelových domech.
