HANDICAP lavice do vany, bílá
Kód: A0120101



Související produkty
GELCO sklopné sedátko do sprchového koutu je praktickým doplňkem pro každou koupelnu. S rozměry 32,5x32,5 cm a elegantním tmavě šedým provedením se hodí do každého prostoru a...
Skleněná zástěna k vaně - otevírací celosklopná, možnost leveho i praveho provedení. Tato zástěna zabraňuje přímému rozstřikování vody během sprchování.
Nosnost: 150 kg
Zachovajte si svoju nezávislosť s naším zvýšeným 10 cm WC sedátkom bez madel v elegantnej bielej farbe. Toto sedátko je špeciálne navrhnuté pre ľudí so zdravotným postihnutím,...
HANDICAP WC sedátko zvýšené 10cm, s madly, bílá, je ideálním řešením pro ty, kteří se potýkají s omezenou pohyblivostí nebo handicapem. Toto zvýšené sedátko poskytuje pohodlné a...
Nosnost: 150 kg
Skleněná zástěna k vaně - otevírací celosklopná, možnost leveho i praveho provedení. Tato zástěna zabraňuje přímému rozstřikování vody během sprchování.
KAGERA vanová zástěna s pneumatickým zdvihem v šířce 710mm je ideálním ??ešením pro vaši koupelnu. Tato moderní zástěna v bílé matné barvě a s čirým sklem přináší nejenom...
Detailní popis produktu
- Nastavitelná výška: 530-630 mm
- Opěradlo lze připevnit na levou nebo pravou stranu
- Před zakoupením doporučujeme poměřit s výškou a hloubkou vaší vany
Technický list ke stažení zde
Dokumenty
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedátka a stoličky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 5.575 kg |
| EAN: | 4006956951355 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Sedátko / Stolička |
| Hloubka: | 410 mm |
| Instalace: | Na postavení |
| Materiál: | Hliník;Plast |
| Nosnost: | 150 kg |
| Rozměr: | 700x1020x410 mm |
| Šířka: | 700 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 1020 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Nastavitelný rozměr 410-600 mm
Nemůžete se pohodlně umyt bezpečně ve vaně? Naše značka HANDICAP Vám přináší ideální řešení! Náš bílý vanový sedák je speciálně navržený pro starší a handicampované osoby, které...
DUCK dětské protiskluzové stupátko do koupelny je ideálním pomocníkem pro rodiče, kteří chtějí svým dětem zajistit bezpečnost ve vaně. Toto stupátko je vyrobeno z prvotřídního...
Maximální nosnost 150 kg
DUCK dětské protiskluzové stupátko do koupelny, růžová, je ideálním doplňkem pro každou koupelnu s dětmi. Svému malému prckovi při koupání nabídněte maximální bezpečí a pohodlí...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
