HANDICAP madlo s držákem toaletního papíru, chrom
Kód: A220300



Související produkty
BELLO závěsná WC mísa je dokonalou volbou pro moderní koupelnu. Díky svému stylovému designu a praktickým funkcím se stane přirozenou součástí každého interiéru. Mísa je...
SENTIMENTI závěsná WC mísa"SENTIMENTI závěsná WC mísa je ideální volbou pro moderní koupelnu. Díky svému elegantnímu a minimalistickému designu se perfektně hodí do každého...
PACO WC kombi přináší do vaší koupelny špičkovou kvalitu a moderní design. S Rimless technologií pro snadnou údržbu a volbou mezi spodním a zadním odpadem nabízí praktičnost a...
Chcete mít v koupelně nejen praktický, ale i stylový doplněk? Pak vám představujeme Pevnostní madlo plastové z řady WHITE LINE s délkou 450 mm. Toto elegantní madlo v bílé barvě...
Černé pevné podpěrné madlo Nimco BMUC 9060-90 o délce 600 mm kombinuje moderní vzhled a spolehlivou oporu pro bezpečné použití v koupelně, na toaletě i v bezbariérových...
Černé nerezové rovné madlo Nimco BMC 9050-90 o délce 500 mm je kompaktní, ale velmi pevný bezpečnostní prvek pro koupelny, toalety i bezbariérové prostory. Kvalitní nerezová...
Bezpečnost je vždy na prvním místě a v koupelně by to mělo platit dvojnásob. Koupelnové madlo rovné pro montáž na stěnu, zajistí stabilitu v každé koupelně. Povrchová úprava v...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Madla k WC |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 4006956187549 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Madlo |
| Hloubka: | 85 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Nerez |
| Nosnost: | 110 kg |
| Rozměr: | 190x260x85 mm |
| Šířka: | 190 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 260 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Zajistěte si maximální bezpečí a komfort v koupelně s nerezovým sklopným madlem Handicap o délce 600 mm. Tento praktický pomocník od českého výrobce Sapho je navržen speciálně...
Hledáte-li v bezbariérové koupelně nekompromisní stabilitu, sklopné madlo Handicap s opěrnou nohou je tou správnou volbou. Díky délce 600 mm a přídavné vertikální podpoře nabízí...
Sklopné madlo s opěrnou nohou pro bezpečnou podporu v bezbariérové koupelně a WC. Délka 813 mm, nerezová ocel – lesk pro snadnou údržbu a vysokou odolnost proti korozi....
Zlepšete svou pohyblivost a bezpečnost v koupelně s naším novým pomocným madlem HANDICAP LEVÉ 500 mm. Toto kvalitní madlo je vyrobeno z nerezové oceli, která má lesklý povrch a...
Nabízíme Vám kvalitní HANDICAP opěrné madlo LEVÉ s rozměry 800×850 mm, vyrobené z nerezového lesklého materiálu. Toto madlo je ideální volbou pro všechny, kteří potřebují...
HANDICAP madlo je ideálním řešením pro ty, kteří potřebují zvýšenou oporu ve svém koupelně. Toto sklopné madlo s opěrnou nohou v délce 600mm vám poskytne dokonalou podporu při...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
