HANDICAP stolička otočná, nastavitelná výška, bílá/modrá
Kód: A0050401



Související produkty
S designovým zrcadlem s LED osvětlením a nastavitelnou teplotou barvy světla budete mít koupelnu vždy dokonale osvětlenou. Rozměry 1000 x 700 x 30 mm a LED osvětlení s možností...
Elektrický sušák ručníků ELCOR 480x520x50 mm s výkonem 63 W nabízí kompaktní a elegantní koupelnové topení. Černá matná povrchová úprava dodává sušáku moderní a nadčasový...
Zažijte dokonalou harmonii mezi funkcionalitou a elegantním designem s SIGMA SIMPLY sprchovými dveřmi. S posuvným mechanismem šetříte prostor ve vaší koupelně, zatímco čirá skla...
Oblíbené baterie v moderním designu.
Novinkou v našem sortimentu je WC sedátko s integrovaným dětským sedátkem v moderním designu, které se stane skvělým pomocníkem pro všechny rodiče. Díky tomuto praktickému...
HANDICAP WC sedátko zvýšené 10cm, s madly, bílá, je ideálním řešením pro ty, kteří se potýkají s omezenou pohyblivostí nebo handicapem. Toto zvýšené sedátko poskytuje pohodlné a...
Detailní popis produktu
- Otočné sedátko, lze zaaretovat pomocí úchytu
- Nastavitelná výška: 415 až 580 mm
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedátka a stoličky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3.378 kg |
| EAN: | 4006956951423 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Modrá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Sedátko / Stolička |
| Hloubka: | 380 mm |
| Instalace: | Na postavení |
| Materiál: | Hliník;Plast |
| Nosnost: | 150 kg |
| Rozměr: | 380x580x380 mm |
| Šířka: | 380 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 580 mm |
| Záruka: | 2 roky |
HANDICAP židle je ideálním řešením pro každého, kdo potřebuje pohodlné a ergonomické sezení. Tato židle s opěradlem vás překvapí svou nastavitelnou výškou, díky které si můžete...
Maximální nosnost 150 kg
Nosnost: 150 kg
Maximální nosnost: 150 kg
Maximální nosnost 150 kg
Maximální nosnost: 100 kg
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
