HELENE kosmetické zrcátko na postavení, oboustranné, Ø 170mm, s kamínky, chrom
Kód: 03114000
Český eshop už 19 let

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 733 640 565

Ověření výrobci

Pomůžeme Vám s kompletací
Související produkty
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kosmetická zrcátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.647 kg |
| EAN: | 4006956170527 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Kosmetické zrcátko |
| Hloubka: | 185 mm |
| Instalace: | Na postavení |
| Materiál: | Ocel |
| Šířka: | 185 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 300 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
