INOXMATER umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, nerez/zlato mat
Kód: 0581GD32K3



Související produkty
PURA keramické umyvadlo Slim je vynikající volbou pro každou moderní koupelnu. S rozměry 122x46cm a elegantním designem přináší do prostoru pocit prostornosti a luxusu. Navíc je...
PURA keramické umyvadlo Slim 82x46cm, bez otvoru, creta mat je ideální volbou pro moderní koupelny. Jeho štíhlý a elegantní design dodá vaší koupelně nadčasový vzhled. Díky...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové sifony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 8030575061313 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Zlato mat |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | Nerez |
| Průměr odpadu: | 32 mm |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Záruka: | 2 roky |
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Už žádné kompromisy v designu vaší koupelny s umyvadlovým sifonem 5/4" s odpadem 32mm. Hranatý tvar a elegantní černá matová barva nejen krásně ladí s moderním interiérem, ale...
URBINO umyvadlový sifon je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí v koupelně ušetřit místo. Díky svému kompaktnímu designu a velikosti odpovídající 5/4 je ideální pro menší...
Umyvadlový sifon 5/4"", odpad 32mm kulatý, chrom" je ideálním řešením pro vaši koupelnu nebo kuchyň. Sifon je vybaven odpadem o průměru 32mm a průtokem 5/4"", což zaručuje...
Umyvadlový sifon 5/4, DN32mm kulatý, chrom je ideální volbou pro vaši koupelnu či kuchyni. Sifon je vyrobený z kvalitního chromovaného materiálu, který zajišťuje dlouhodobou...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
