KAI bezdotykový elektrický osoušeč rukou 220-240V, 1500W, 270x240x170 mm, bílá
Kód: 01251.W



Související produkty
ProduktChcete mít v kuchyni vždy po ruce čisté papírové ručníky? Pak pro vás máme ten pravý pomocník - zásobník na papírové ručníky v lesklém provedení z nerezové oceli. S...
Základem každého luxusního koupelnového interiéru je dokonalá harmonie. Stačí do něj zahrnout precizně zpracované doplňky, jako například tento držák toaletního papíru. Držák...
Základem každého luxusního koupelnového interiéru je dokonalá harmonie. Stačí do něj zahrnout precizně zpracované doplňky, jako například tento držák toaletního papíru s krytem....
Detailní popis produktu
Osoušeč: 220-240V – 50/60 Hz, příkon 1500 W / 6,6 A, IPX1, CLASS II
Motor: příkon 110 W, 2.800 ot./min
Průtok vzduchu: 2 300 l/min
Rychlost proudění vzduchu: 65 km/h
Úroveň hluku: 60 dB(A)
Ovládání: Infračervený senzor, automatické vypnutí
Nastavitelná vzdálenost sepnutí senzoru: 10–50 cm
Bezpečnostní tepelný omezovač: vnitřní termostat, automatické vypnutí v případě vandalismu
Teplota vzduchu: 50 °C
Doba osoušení: 40 s
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osoušeče rukou |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 6.123 kg |
| EAN: | 8435368832000 |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Dodání do 8 týdnů |
| Hloubka: | 170 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Nerez |
| Rozměr: | 270x240x170 mm |
| Šířka: | 270 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 240 mm |
| Záruka: | 2 roky |
V-JET tryskový osoušeč rukou 1760 W, černá - S výkonem 1760 W a elegantním černým provedením je tento V-JET tryskový osoušeč rukou skvělým řešením pro rychlé a efektivní sušení....
Bezkontaktní osoušeč EMPIRE U-NIK v bílém plastovém provedení.
Elegantní Vysoušeč rukou Jet Dryer DUO – 2v1 v lesklém chromovaném provedení poskytuje rychlé a hygienické sušení rukou a praktickou funkci 2v1 pro úsporu místa. Odolná a...
EMPIRE elektrický osoušeč rukou v nerez mat provedení je výkonný a elegantní. Poskytuje rychlé a hygienické sušení s moderními funkcemi. Jeho odolný nerez mat design dodává...
Moderní elektrický osoušeč rukou Jet Dryer STORM v černém kovovém provedení nabízí rychlé a hygienické sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Odolný a elegantní design je...
Bezdotykový tryskový osoušeč rukou 300x730x222, 220-240V, 1650W, nerez mat - Inovativní bezdotykový tryskový osoušeč rukou s výkonem 1650W a nerezovým matným povrchem. Jeho...
Bezdotykový elektrický osoušeč rukou 220-240V, 1500W, 270x240x170 mm, nerez lesk - Vyzkoušejte tento elegantní bezdotykový elektrický osoušeč rukou s nerezovým lesklým povrchem....
Jet Dryer AIRTAP 3v1 – kulatá, kartáčovaný nerez je špičkový osoušeč rukou s integrovanou bezdotykovou baterií a dávkovačem mýdla, který přináší maximální hygienu a komfort v...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
