KAI bezdotykový elektrický osoušeč rukou 220-240V, 1500W, 270x240x170 mm, nerez mat
Kód: 01251.S



Související produkty
ProduktChcete mít v kuchyni vždy po ruce čisté papírové ručníky? Pak pro vás máme ten pravý pomocník - zásobník na papírové ručníky v lesklém provedení z nerezové oceli. S...
Základem každého luxusního koupelnového interiéru je dokonalá harmonie. Stačí do něj zahrnout precizně zpracované doplňky, jako například tento držák toaletního papíru s krytem....
Detailní popis produktu
Osoušeč: 220-240V – 50/60 Hz, příkon 1500 W / 6,6 A, IPX1, CLASS II
Motor: příkon 110 W, 2.800 ot./min
Průtok vzduchu: 2 300 l/min
Rychlost proudění vzduchu: 65 km/h
Úroveň hluku: 60 dB(A)
Ovládání: Infračervený senzor, automatické vypnutí
Nastavitelná vzdálenost sepnutí senzoru: 10–50 cm
Bezpečnostní tepelný omezovač: vnitřní termostat, automatické vypnutí v případě vandalismu
Teplota vzduchu: 50 °C
Doba osoušení: 40 s
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osoušeče rukou |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 5.8 kg |
| EAN: | 8590913950377 |
| Barva: | Nerez mat |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 170 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Nerez |
| Rozměr: | 270x240x170 mm |
| Šířka: | 270 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 240 mm |
| Záruka: | 2 roky |
EMPIRE ECOFLOW SF 1100 tryskový osoušeč rukou v chrom mat provedení: Odolný vůči vandalům s hliníkovým chrom mat odlitkem. Rychlé a hygienické sušení s antivandalismusovými...
Kompaktní osoušeč rukou Jet Dryer SLIM v bílém ABS plastu nabízí rychlé a hygienické sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Moderní a odolný design je vhodný pro kanceláře,...
Moderní Elektrický vysoušeč Jet Dryer COMPACT v černém lakovaném provedení nabízí rychlé a pohodlné sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Kompaktní design a odolná konstrukce...
Výkonný BIGFLOW EVO bezdotykový elektrický osoušeč rukou v elegantním nerez lesk provedení nabízí rychlé a hygienické sušení rukou s výkonem 2050 W a kompaktními rozměry 218 ×...
Bezdotykový tryskový osoušeč rukou 300x730x222, 220-240V, 1650W, nerez mat - Inovativní bezdotykový tryskový osoušeč rukou s výkonem 1650W a nerezovým matným povrchem. Jeho...
Moderní osoušeč rukou Jet Dryer STYLE ve stříbrném ABS plastu nabízí rychlé a hygienické sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Kompaktní a odolný design je vhodný pro...
Moderní elektrický osoušeč rukou Jet Dryer STORM v černém kovovém provedení nabízí rychlé a hygienické sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Odolný a elegantní design je...
Praktický Osoušeč rukou Jet Dryer COMPACT ve stříbrném / šedém provedení nabízí rychlé, hygienické a efektivní sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Kompaktní a moderní...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
