KAIRO CLEANWASH WC kombi s bidet. sprškou, zadní odpad, bílá
Kód: PC106



Související produkty
Detailní popis produktu
Balení obsahuje:
- Bidetová sprška včetně připojovací trubičky
- Nádržka se splachovací armaturou, včetně dual tlačítka chrom pro úsporu vody (splachování 3,5 a 5l)
- Napouštěcí ventil se spodním připojením na levé straně nádržky
- Kotvící šrouby
Možnosti instalace:
Napojení bidetové spršky na studenou vodu je možné dvěma způsoby:
- pomocí 2 samostatných rohových ventilů (vyžaduje stavební úpravy).
- pomocí 1 dvojventilu
- jeden přívod vody použijeme pro napouštění nádržky a druhý pro bidetovou spršku, oba připojíme flexi hadičkamiNapojení bidetové spršky na smísenou vodu je možno provést pomocí podomítkové baterie jednocestné a vyústění, které se umístí do blízkosti toalety.
Pomocí baterie se reguluje teplota a tlak vody v bidetové spršce.
CleanWash bidetová sprška integrovaná do WC mísy
Technologie CleanWash (integrovaná hygiena) zajišťuje pohodlné používání díky bidetové trysce integrované do WC mísy. Integrovaný systém bidetových trysek zvyšuje komfort hygieny při používání WC. Ovládací baterie (umožňuje volbu teploty vody) nebo ventil (pouze studená voda) se podle typu bidetové spršky umisťuje na stěnu nebo je k dispozici instalován přímo na WC míse.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | S bidetovou sprškou |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 29.93 kg |
| EAN: | 8590913872112 |
| Balení: | 1 ks |
| Balení neobsahuje: | WC sedátko |
| Balení obsahuje: | Montážní sada;Napouštěcí a vypouštěcí ventil |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 665 mm |
| Materiál: | Keramika |
| Objem splachovací vody: | 4 l / 6 l |
| Ostatní: | Odpad zadní;CleanWash bidetová sprška |
| Rozměr: | 36,3x77,5x66,5 cm |
| Šířka: | 363 mm |
| Technologie splachování: | Standard |
| Tvar: | Klasik |
| Výška: | 775 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
SAPHO – Český lídr v designu koupelen
Historie ryze české značky SAPHO se začala psát v roce 1991. Původně malý rodinný podnik založený Jiřím Ježkem se během více než 30 let vypracoval v jednoho z nejvýznamnějších výrobců a distributorů koupelnového vybavení ve střední Evropě. Dnes je SAPHO synonymem pro inovace, kvalitu a špičkový design.
Značka disponuje vlastním výrobním a skladovým areálem a pod svými křídly sdružuje i další významná jména jako Polysan (výroba van a vaniček), Aqualine či Bruckner. Díky úzké spolupráci s renomovanými designéry a zastupování světových špiček, jako je italská GSI ceramica, přinánaší SAPHO do českých koupelen styl, který udává trendy.

Časté dotazy k produktům SAPHO
? Je SAPHO pouze distributor, nebo produkty i vyrábí?
SAPHO je hrdým českým výrobcem. Skupina vlastní výrobní závody (např. Polysan), kde se specializuje na výrobu špičkových akrylátových van, sprchových vaniček a koupelnového nábytku s vysokým podílem ruční práce a kontroly kvality.
? Kde mohu vidět produkty SAPHO naživo?
Díky rozsáhlé distribuční síti jsou produkty SAPHO dostupné u specializovaných prodejců po celé České republice. U nás na e-shopu Koupelny-Sanita.cz nabízíme kompletní sortiment s garancí odborného poradenství a rychlého dodání přímo ze skladů výrobce.
? Jaký je rozdíl mezi značkami SAPHO a Aqualine?
Obě značky patří do stejné skupiny UBC s.r.o. Zatímco SAPHO se orientuje na moderní design, prémiové materiály a technologické novinky, značka Aqualine představuje ekonomickou variantu s důrazem na maximální funkčnost za nejnižší cenu.
