KENTA sušák ručníků na opření 450x1610x21mm, černá/bambus
Kód: 303141



Související produkty
Elektrické otopné těleso DIRECT-E 600x1320 mm s výkonem 600 W patří mezi oblíbená elektrická topná tělesa do koupelny. Elegantní černé provedení dodává prostoru moderní vzhled a...
Nevíte, jak si co nejrychleji vysušit ručník po koupeli? Pak je pro vás ideálním řešením náš SUPE elektrický sušák ručníků. S rozměry 480x600 mm a výkonem 148W dokáže efektivně...
Vybrali jste si METRO-E elektrické otopné těleso, které vám poskytne dokonalý komfort a teplo ve vaší domácnosti. Toto otopné těleso s rozměry 500x1060 mm a výkonem 400 W vám...
Elektrické otopné těleso DIRECT-E o rozměru 600x1680 mm a výkonu 800 W je ideální volbou pro moderní elektrická topná tělesa do koupelny. Rovný design a elegantní bílá barva...
DUOPASSO je kvalitní a praktický elektrický sušák ručníků s časovačem, který bude skvělým doplňkem vaší koupelny. Díky svému modernímu designu ve zlaté matové barvě se perfektně...
Elektrický sušák ručníků PRIMAVERA do moderního interiéru s hloubkou pouze 10 cm - v bílé a černé barvě jsou nejen trubky a uchycení, ale i napájecí kabel a elektrická zástrčka....
Otočný elektrický sušák ručníků a osušek dokáže při malé spotřebě energie kvalitně usušit Vaše mokré ručníky. Vhodné pro měnší koupelny i kuchyně, kde prostory nedovolují...
VIPE elektrický sušák ručníků, 500x500mm, 59W, bílý, je ideálním řešením pro suché ručníky a vytvoření příjemného prostředí v koupelně. S jeho rozměry 500x500 mm se perfektně...
Detailní popis produktu
Moderní design a přírodní materiál - to je kolekce koupelnových doplňků BAMBOOM od italského výrobce Gedy. S touto řadou doplňků docílíte podmanivého kouzla ve své koupelně.
Bambus je lehký a odolný materiál, který je pro své vlastnosti oblíbenou volbou pro zařízení interiérů, kde je kladen důraz na přírodní vzhled a dekorativnost.

Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.93 kg |
| EAN: | 8003341333211 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá;Hnědá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Držák ručníků víceramenný |
| Hloubka: | 21 mm |
| Instalace: | Na opření |
| Materiál: | Bambus;Ocel |
| Rozměr: | 450x1610x21 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 1610 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Inspirována krásou Pyrenejí
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
