Keramické zápustné umyvadlo 490x400x200mm
Kód: BSS7437



Související produkty
KING umyvadlový sifon 5/4" je dokonalým doplňkem každého umyvadla. Díky průměru odpadu 32 mm a kvalitnímu materiálu z ABS plastu s chromovým povrchem je tento sifon nejen...
Vodovodní baterie ANTEA Vás vrátí o několik desítek let zpět a v retro stylu si můžete vybavit celou koupelnu počínaje bateriemi, pokračuje přes koupelnové doplňky a keramiku,...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Produkty, které potěší nejen vzhledem, ale především funkčností.
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Stojánkový kulový ventil 1/2, 128mm, chrom - kvalitní a spolehlivý pomocník pro vaši koupelnu. Tento designový ventil je vyroben z vysoce kvalitního chromu, který zajišťuje...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Detailní popis produktu
Keramické umyvadlo s bílou glazurou, vhodné k zapuštění do desky
Umyvadlo je s přepadem a bez otvoru pro baterii.
- Instalace: k zapuštění do desky
- Barva: bílá
- Rozměry: 49x40x20 cm
- Šířka: 49 cm
- Hloubka: 20 cm
- Materiál: keramika
- Typ: umyvadlo zápustné
- Počet otvorů baterie: bez otvoru
- Přepad: ano
- Styl: oválné
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zápustná umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 24m |
| Hmotnost: | 7 kg |
| Barva: | Lesklá bílá glazura |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 200 mm |
| Hmotnost: | 7 kg |
| Instalace: | K zapuštění |
| Materiál: | Keramika |
| Objednací kód: | bss7437 |
| Přepad: | Ano |
| Rozměr: | 490 x 400 x 200 mm |
| Výrobce: | bss |
| Záruka: | 24 měsíců |
KUBE X keramické umyvadlo polozápustné 55x47cm, bílá ExtraGlaze je dokonalou volbou pro moderní koupelnu. Svým elegantním a minimalistickým designem zaujme každého a stane se...
Získajte si skvelý kúsok do svojej kúpeľne s naším SOTT AQUA keramickým umývadlom zápustným vo veľkosti 48x42cm v elegantnej bielou farbe. Toto umývadlo bude nie len praktickým...
Inka keramično umivalnik polovpusten, 60x40cm, belInka keramické umyvadlo polozápustné je ideální volbou pro každou moderní koupelnu. Díky svému polovpustenému designu se snadno...
SOTT AQUA - elegancia a kvalita v jednom umyvadle! Toto keramické umyvadlo o rozměrech 50x38 cm je ideální volbou pro váš koupelnový interiér. Jeho krásně bílý povrch s jemným...
Keramické umyvadlo"Keramické umyvadlo s názvem "Keramické umyvadlo s bílou glazurou" je ideální volbou pro Vaši koupelnu. Díky svým rozměrům 600x460x180mm se snadno vejde do...
SOTT AQUA keramické umyvadlo 60x38cm v bílé barvě je ideální volbou pro každou moderní koupelnu. Jeho jednoduchý a elegantní design dodá vašemu prostoru nejen praktičnost, ale i...
Už jste někdy toužili po dokonalém a elegantním umyvadle pro váš koupelnu? Pak právě pro vás máme řešení - THALIE 55 keramické umyvadlo nábytkové 55x37cm v elegantní bílé barvě....
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
