KIM dvojitá polička do sprchy, 263x325x105mm, chrom
Kód: 12022200
Český eshop už 19 let

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 733 640 565

Ověření výrobci

Pomůžeme Vám s kompletací
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Poličky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.978 kg |
| EAN: | 4006956197272 |
| Balení: | 1 ks |
| Balení obsahuje: | Montážní sada |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 263 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Polička: vícepatrová |
| Hloubka: | 105 mm |
| Instalace: | Lepení;Vrtání |
| Materiál: | Ocel;Plast |
| Nosnost: | 5 kg |
| Rozměr: | 263x325x105 mm |
| Šířka: | 263 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 325 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
