KLAVER podlahový žlab s nerezovým roštem, L-710, DN50
Kód: 73721



Související produkty
Detailní popis produktu
- Plastové tělo žlabu vyrobeno z polypropylenu
- Krycí rošt je vyroben z nerezové oceli AISI 304
- Světlost odpadního potrubí DN50
- Šířka roštu 58 mm
- Průtok 60l/min.
Stavitelné nohy:
Pomohou usadit kanálek do potřebné polohy, min. výška 65 mm.
Snadné čištění:
Vyjmutí zápachové uzávěry ze sifonu poskytuje plný přístup do odpadního potrubí a jeho případné čištění.
Spádování kanálku:
Dno kanálku je v celé délce spádováno, nečistoty tak snadno naleznou cestu do odpadu.
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odtokové kanálky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.64 kg |
| EAN: | 8590729051145 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Nerez |
| Délka: | 710 mm |
| Délka sprchového kanálku do: | 710 mm |
| Délka sprchového kanálku od: | 710 mm |
| Dostupnost: | Dodání do měsíce |
| Instalace: | Do prostoru - rošt |
| Materiál: | Plast |
| Průměr odpadu: | 50 mm |
| Průtok: | 60 l/min |
| Rozměr: | 71x12,2x6,5 cm |
| Šířka: | 122 mm |
| Výška: | 65 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
POLYSAN – Česká kvalita s tradicí od roku 1996
Ryze česká společnost Polysan se sídlem v Nesměřicích u Zruče nad Sázavou patří mezi absolutní špičku v oboru sanitární techniky. Od svého založení v roce 1996 se specializuje na vývoj a výrobu koupelnového vybavení, které vyniká precizním zpracováním a použitím těch nejkvalitnějších materiálů, jako je prémiový akrylát či lité sklo.
Díky vlastnímu vývoji a moderním výrobním technologiím dokáže Polysan pružně reagovat na trendy a nabízet řešení, která jsou funkční i esteticky dotažená. Portfolio značky zahrnuje vše od designových van a sprchových koutů až po unikátní hydromasážní systémy, které jsou do výrobků instalovány s vysokým podílem ruční práce. Polysan je součástí silné skupiny UBC, což zaručuje stabilitu a vynikající servisní zázemí.

Časté dotazy k produktům POLYSAN
? V čem spočívá hlavní výhoda van a vaniček Polysan?
Polysan používá výhradně značkový akrylát, který je probarvený v celé tloušťce, nestudí a velmi snadno se udržuje. Díky sklovláknité výztuži a tuhému dnu jsou výrobky extrémně stabilní a mají dlouhou životnost, což značka potvrzuje nadstandardními zárukami.
? Nabízí Polysan také atypická řešení na míru?
Ano, flexibilita je jednou z největších předností. Polysan dokáže vyrobit vany s hydromasáží přesně podle přání zákazníka nebo nabídnout sprchové zástěny a walk-in řešení s nastavitelnými profily, které vyřeší i ty nejnáročnější dispozice koupelen.
? Je zajištěn servis produktů i po letech?
Jakožto tradiční český výrobce garantuje Polysan vynikající dostupnost náhradních dílů a profesionální servis. I po skončení záruční doby se můžete spolehnout na odbornou pomoc a podporu vlastní sítě techniků.
