KROKUS nerezový podlahový žlab s roštem, L-860, DN50
Kód: 2705-90



Související produkty
Detailní popis produktu
- Ohýbatelné nohy, lem pro napojení hydroizolace
- Odtokový průtok 48 l/min
- Sifon 2705-FP je součástí dodávky
Odtokový žlab slouží k odvodnění podlahových ploch uvnitř budov, zejména sprchových koutů a koupelen. Ve sprchových koutech nahrazuje vaničku nebo podlahovou vpusť. Toto řešení umožňuje neomezenou velikost sprchového koutu, sladěný vzhled koupelny, jednoúrovňovou podlahu v celé koupelně a možnost použití podlahového vytápění.
- Stavitelné nohy: ohýbatelné nohy kanálku pomohou usadit kanálek do potřebné polohy a výšky a výrazně usnadní instalaci
- O 360° otočný sifon umožňuje přímé napojení do odpadního potrubí (bez použití kolen)
- Horizontální lem pro napojení hydroizolace
- Průchozí sifon umožňuje plný přístup do odpadního potrubí a snadné čištění až do stoupačky
- Žlab je vyspádován směrem k sifonu, díky čemuž nebude po sprchování zůstávat stát voda v kanálku
- Rošt z leštěného nerezu, na kterém se nebudou usazovat zbytky vody a nečistot
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odtokové kanálky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3.41 kg |
| EAN: | 8590913820601 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Nerez |
| Délka: | 860 mm |
| Délka sprchového kanálku do: | 860 mm |
| Délka sprchového kanálku od: | 860 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Instalace: | Do prostoru - rošt |
| Materiál: | Nerez |
| Průměr odpadu: | 50 mm |
| Průtok: | 48 l/min |
| Rozměr: | 86x14x9,2 cm |
| Šířka: | 140 mm |
| Výška: | 92 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
AQUALINE – Praktické vybavení pro každou koupelnu
Značka Aqualine je tradičním zástupcem na českém trhu koupelnového vybavení již od roku 1991. Je klíčovou součástí silné české skupiny UBC s.r.o., která se řadí mezi lídry v oblasti sanitární techniky. Aqualine se zaměřuje na vývoj produktů, které spojují funkčnost a moderní vzhled s mimořádnou cenovou dostupností.
Hlavní doménou značky je nabídka komplexního sortimentu – od vodovodních baterií a sprchových koutů až po keramiku a koupelnový nábytek. Díky filozofii "ceny, které potěší" je Aqualine ideální volbou pro rekonstrukce panelákových koupelen, vybavení toalet i komerčních objektů, kde hraje prim poměr ceny a kvality.

Časté dotazy k produktům AQUALINE
? Proč jsou produkty Aqualine tak cenově dostupné?
Značka Aqualine se profiluje jako ekonomická řada skupiny UBC. Úspory dosahuje optimalizací výroby a výběrem osvědčených materiálů, aniž by slevila z požadavků na funkčnost a spolehlivost. Je to ideální řešení pro chytré a levné rekonstrukce.
? Jsou k produktům Aqualine dostupné náhradní díly?
Ano. Díky zázemí české společnosti UBC je zajištěna vynikající dostupnost náhradních dílů (např. kartuše do baterií, pojezdy ke koutům). To je obrovská výhoda oproti neznačkovému zboží z hobbymarketů, které po drobném poškození často nelze opravit.
? Jaké jsou hlavní výhody keramiky Aqualine?
Keramika (umyvadla, WC) značky Aqualine nabízí praktické rozměry a nadčasový design. Je navržena tak, aby se snadno udržovala a pasovala i do velmi malých prostor, jako jsou samostatná WC v panelových domech.
