LATUS VIII umyvadlová skříňka 51x50x28cm, dub stříbrný
Kód: LT080-1111



Související produkty
Detailní popis produktu
- Standardně dodáváno s úchytkou CT320, rozteč uchycení 320 mm
Umyvadlo není součástí skříňky.
Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu, připraven k okamžité instalaci.
Instalujte nábytek na rovnou stěnu. Při zkroucení korpusu skříňky, může dojít k poruše funkce dovíracích mechanismů.
Nevystavujte nábytek trvalé vlhkosti a styku s vodou. Koupelnu vždy řádně odvětrejte. Proti případnému zatékání do skříňky použijte silikonový tmel.
Malé rozměry koupelnového nábytku LATUS VIII umožňují instalaci především do stísněných prostor, obzvláště na toalety. Skříňka se přímo nabízí k uskladnění čistících a hygienických prostředků nebo toaletního papíru. Umyvadlo z keramiky vytváří se skříňkou kompaktní celek. V nabídce je několik barevných dekorů skříněk pro větší kompatibilitu.
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
Cenová skupina C: příplatek 50%
jakákoliv barva dle vzorníku RAL nebo NCS v lesklém nebo matném provedení
Dodací lhůta cenových skupin B a C je 6 týdnů.
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Zpomalovací panty
Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové skříňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 11.8 kg |
| EAN: | 8590913863769 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Balení neobsahuje: | Umyvadlo |
| Balení obsahuje: | Úchytka |
| Barva: | Šedá |
| Dekor: | Dub stříbrný |
| Dostupnost: | Dodání do 6ti týdnů |
| Hloubka: | 280 mm |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Jiné barevné provedení: | Dle vzorníku |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Rozměr: | 51x50x28 cm |
| Směr otevírání: | Univerzální |
| Šířka: | 510 mm |
| Typ skříňky: | Dvířka |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Výbava: | Zpomalovací panty |
| Výška: | 500 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
SAPHO – Český lídr v designu koupelen
Historie ryze české značky SAPHO se začala psát v roce 1991. Původně malý rodinný podnik založený Jiřím Ježkem se během více než 30 let vypracoval v jednoho z nejvýznamnějších výrobců a distributorů koupelnového vybavení ve střední Evropě. Dnes je SAPHO synonymem pro inovace, kvalitu a špičkový design.
Značka disponuje vlastním výrobním a skladovým areálem a pod svými křídly sdružuje i další významná jména jako Polysan (výroba van a vaniček), Aqualine či Bruckner. Díky úzké spolupráci s renomovanými designéry a zastupování světových špiček, jako je italská GSI ceramica, přinánaší SAPHO do českých koupelen styl, který udává trendy.

Časté dotazy k produktům SAPHO
? Je SAPHO pouze distributor, nebo produkty i vyrábí?
SAPHO je hrdým českým výrobcem. Skupina vlastní výrobní závody (např. Polysan), kde se specializuje na výrobu špičkových akrylátových van, sprchových vaniček a koupelnového nábytku s vysokým podílem ruční práce a kontroly kvality.
? Kde mohu vidět produkty SAPHO naživo?
Díky rozsáhlé distribuční síti jsou produkty SAPHO dostupné u specializovaných prodejců po celé České republice. U nás na e-shopu Koupelny-Sanita.cz nabízíme kompletní sortiment s garancí odborného poradenství a rychlého dodání přímo ze skladů výrobce.
? Jaký je rozdíl mezi značkami SAPHO a Aqualine?
Obě značky patří do stejné skupiny UBC s.r.o. Zatímco SAPHO se orientuje na moderní design, prémiové materiály a technologické novinky, značka Aqualine představuje ekonomickou variantu s důrazem na maximální funkčnost za nejnižší cenu.



























