LITTLE ROCK sklenka na postavení, šedá
Kód: 22190107



Související produkty
Koupelnové LED zrcadlo. Příkon 32 W. Možnost nastavení barevné teploty od 3000 - 6500 K. Možnost nastavení intenzity svítivosti. 2304 Lumen.
BRETO zrcadlo s LED osvětlením a policí o rozměrech 800x608mm je ideální volbou pro koupelny, které hledají kombinaci elegance a praktičnosti. S moderním designem a integrovanou...
Kulaté zrcadlo LUMIRO STRIP o průměru 75 cm s integrovaným LED osvětlením v rámu je elegantním a funkčním doplňkem moderní koupelny. Rovnoměrné LED světlo zajišťuje perfektní...
Kulaté zrcadlo LUMIRO STRIP o průměru 75 cm s integrovaným LED osvětlením v rámu představuje spojení moderního designu a vysokého komfortu. Rovnoměrné LED světlo poskytuje...
Zrcadlo ovládané bezdotykovým senzorem, rozměr 600x800mm.
LED zrcadlo BASIC 80x70 cm je praktickým a stylovým doplňkem do každé koupelny. Nabízí funkci proti zamlžování, která zajistí vždy čistý a ostrý odraz i po horké sprše. LED...
Zrcadlo se zakulacenými rohy a LED osvětlením po obvodu zrcadla. Denní bílé světlo LED osvětlení je umístěno v pruhu po obvodu zrcadla, vzdáleném 20 mm od okraje. Ovládání...
Detailní popis produktu
Série LITTLE ROCK z polyresinu nabízí přírodní odstíny kamene ve variantách pískově světlé a tmavě šedé. Zaujme svým neobvyklým tvarem, který věrně imituje kámen. Povrch je hladký a při doteku evokuje vzpomínku na krásy přírody.
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenky, pohárky, držáky kartáčků |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.202 kg |
| EAN: | 4006956222509 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Šedá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Sklenka/Držák kartáčků |
| Hloubka: | 77 mm |
| Instalace: | Na postavení |
| Materiál: | Polyresin |
| Rozměr: | 89x83x77 mm |
| Šířka: | 89 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 83 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Elegance ve stylu Art deco
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
