MAMBA R asymetrická vana 170x100x44cm, bílá
Kód: 77111



Související produkty
Detailní popis produktu
Vana MAMBA s rozšířeným prostorem pro sprchování nabízí kombinaci vany a sprchového koutu především do menších koupelen. Její prostorové řešení a zádová část s pozvolným sklonem umístěná netradičně v zúžené části poskytuje nejen pohodlnou koupel ale i sprchování.
- Podmínkou záruky na produkt je použití doporučeného typu podstavce.
Vanu lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Příplatek 50 % k základně ceně v bílém provedení:
Příplatek 30 % k základně ceně v bílém provedení:
Akrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepravidelné vany |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 27.56 kg |
| EAN: | 8590729021025 |
| Balení: | 1 ks |
| Balení neobsahuje: | Sifon;Vanová souprava |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 1700 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Instalace: | Vestavná (k obezdění) |
| Jiné barevné provedení: | Dle vzorníku |
| Materiál: | Akrylát |
| Objem: | 260 l |
| Průměr odpadu: | 52 mm |
| Rozměr: | 170x100x44 cm |
| Šířka: | 1000 mm |
| Tvar: | Asymetrické |
| Vlastnosti: | Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Výška: | 440 mm |
| Záruka: | 10 let |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
POLYSAN – Česká kvalita s tradicí od roku 1996
Ryze česká společnost Polysan se sídlem v Nesměřicích u Zruče nad Sázavou patří mezi absolutní špičku v oboru sanitární techniky. Od svého založení v roce 1996 se specializuje na vývoj a výrobu koupelnového vybavení, které vyniká precizním zpracováním a použitím těch nejkvalitnějších materiálů, jako je prémiový akrylát či lité sklo.
Díky vlastnímu vývoji a moderním výrobním technologiím dokáže Polysan pružně reagovat na trendy a nabízet řešení, která jsou funkční i esteticky dotažená. Portfolio značky zahrnuje vše od designových van a sprchových koutů až po unikátní hydromasážní systémy, které jsou do výrobků instalovány s vysokým podílem ruční práce. Polysan je součástí silné skupiny UBC, což zaručuje stabilitu a vynikající servisní zázemí.

Časté dotazy k produktům POLYSAN
? V čem spočívá hlavní výhoda van a vaniček Polysan?
Polysan používá výhradně značkový akrylát, který je probarvený v celé tloušťce, nestudí a velmi snadno se udržuje. Díky sklovláknité výztuži a tuhému dnu jsou výrobky extrémně stabilní a mají dlouhou životnost, což značka potvrzuje nadstandardními zárukami.
? Nabízí Polysan také atypická řešení na míru?
Ano, flexibilita je jednou z největších předností. Polysan dokáže vyrobit vany s hydromasáží přesně podle přání zákazníka nebo nabídnout sprchové zástěny a walk-in řešení s nastavitelnými profily, které vyřeší i ty nejnáročnější dispozice koupelen.
? Je zajištěn servis produktů i po letech?
Jakožto tradiční český výrobce garantuje Polysan vynikající dostupnost náhradních dílů a profesionální servis. I po skončení záruční doby se můžete spolehnout na odbornou pomoc a podporu vlastní sítě techniků.




