MAREN dávkovač mýdla na postavení, černá/bambus
Kód: 2023510
Český eshop už 19 let

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 733 640 565

Ověření výrobci

Pomůžeme Vám s kompletací
Související produkty
Detailní popis produktu
Spojení, které funguje - to je motto kolekce MAREN. Kombinace bambusu s černou barvou působí svěže a přirozeně. Ať máte koupelnu zařízenou v přírodním nebo industriálním stylu, doplňky MAREN jsou správnou volbou.
Kolekci doplňuje kosmetické zrcátko KARA v bambusovém rámu. Je oboustranné a nastavitelné. Stranu s 5násobným zvětšením ocení každá žena při líčení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dávkovače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.227 kg |
| EAN: | 4006956225456 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá;Hnědá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Dávkovač mýdla |
| Hloubka: | 50 mm |
| Instalace: | Na postavení |
| Materiál: | Bambus;Plast |
| Objem dávkovače: | 350 ml |
| Rozměr: | 110x170x50 mm |
| Šířka: | 110 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 170 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
