MARLENE obdélníková vana 180x80x48cm, bílá
Kód: 72034



Související produkty
Detailní popis produktu
Vana MARLENE je moderní velkoprostorová vana. Díky akrylátovému krytu odtoku bylo dosaženo čístého designu bez rušivých výstupků. Svým velkým vnitřním prostorem poskytne pohodlnou koupel, což ocení nejen zákazníci s vyšší výškou, ale také rodiny s dětmi. Dostatečně široký okraj po obou stranách dovoluje použití stojánkové baterie, napouštěcí hubice nebo ovládání hydromasážního systému.
Akrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
Oboustranná vana
Vana s pohodlně tvarovanými stěnami pro opření zad na obou stranách a odtokem umístěným uprostřed.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Video ke shlédnutí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové vany pro jednu osobu |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 28 kg |
| EAN: | 8590729071624 |
| Balení: | 1 ks |
| Balení neobsahuje: | Sifon;Vanová souprava |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 1800 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Instalace: | Vestavná (k obezdění) |
| Materiál: | Akrylát |
| Objem: | 315 l |
| Průměr odpadu: | 52 mm |
| Rozměr: | 180x80x48 cm |
| Šířka: | 800 mm |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Vlastnosti: | Oboustranná;Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Výška: | 480 mm |
| Záruka: | 10 let |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
POLYSAN – Česká kvalita s tradicí od roku 1996
Ryze česká společnost Polysan se sídlem v Nesměřicích u Zruče nad Sázavou patří mezi absolutní špičku v oboru sanitární techniky. Od svého založení v roce 1996 se specializuje na vývoj a výrobu koupelnového vybavení, které vyniká precizním zpracováním a použitím těch nejkvalitnějších materiálů, jako je prémiový akrylát či lité sklo.
Díky vlastnímu vývoji a moderním výrobním technologiím dokáže Polysan pružně reagovat na trendy a nabízet řešení, která jsou funkční i esteticky dotažená. Portfolio značky zahrnuje vše od designových van a sprchových koutů až po unikátní hydromasážní systémy, které jsou do výrobků instalovány s vysokým podílem ruční práce. Polysan je součástí silné skupiny UBC, což zaručuje stabilitu a vynikající servisní zázemí.

Časté dotazy k produktům POLYSAN
? V čem spočívá hlavní výhoda van a vaniček Polysan?
Polysan používá výhradně značkový akrylát, který je probarvený v celé tloušťce, nestudí a velmi snadno se udržuje. Díky sklovláknité výztuži a tuhému dnu jsou výrobky extrémně stabilní a mají dlouhou životnost, což značka potvrzuje nadstandardními zárukami.
? Nabízí Polysan také atypická řešení na míru?
Ano, flexibilita je jednou z největších předností. Polysan dokáže vyrobit vany s hydromasáží přesně podle přání zákazníka nebo nabídnout sprchové zástěny a walk-in řešení s nastavitelnými profily, které vyřeší i ty nejnáročnější dispozice koupelen.
? Je zajištěn servis produktů i po letech?
Jakožto tradiční český výrobce garantuje Polysan vynikající dostupnost náhradních dílů a profesionální servis. I po skončení záruční doby se můžete spolehnout na odbornou pomoc a podporu vlastní sítě techniků.
