MARMI podlahový žlab s nerezovým roštem, L-810, DN50
Kód: 1702-80



Související produkty
Detailní popis produktu
- Plastové tělo žlabu vyrobeno z polypropylenu
- Krycí rošt je vyroben z nerezové oceli AISI 304
- Světlost odpadního potrubí DN50
- Šířka roštu 58 mm
- Průtok 60l/min.
Stavitelné nohy:
Pomohou usadit kanálek do potřebné polohy, min. výška 65 mm.
Snadné čištění:
Vyjmutí zápachové uzávěry ze sifonu poskytuje plný přístup do odpadního potrubí a jeho případné čištění.
Spádování kanálku:
Dno kanálku je v celé délce spádováno, nečistoty tak snadno naleznou cestu do odpadu.
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odtokové kanálky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.75 kg |
| EAN: | 8590913929601 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Nerez |
| Délka: | 810 mm |
| Délka sprchového kanálku do: | 810 mm |
| Délka sprchového kanálku od: | 810 mm |
| Dostupnost: | Dodání do 14ti dnů |
| Instalace: | Do prostoru - rošt |
| Materiál: | Plast |
| Průměr odpadu: | 50 mm |
| Průtok: | 60 l/min |
| Rozměr: | 81x12,2x6,5 cm |
| Šířka: | 122 mm |
| Výška: | 65 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
AQUALINE – Praktické vybavení pro každou koupelnu
Značka Aqualine je tradičním zástupcem na českém trhu koupelnového vybavení již od roku 1991. Je klíčovou součástí silné české skupiny UBC s.r.o., která se řadí mezi lídry v oblasti sanitární techniky. Aqualine se zaměřuje na vývoj produktů, které spojují funkčnost a moderní vzhled s mimořádnou cenovou dostupností.
Hlavní doménou značky je nabídka komplexního sortimentu – od vodovodních baterií a sprchových koutů až po keramiku a koupelnový nábytek. Díky filozofii "ceny, které potěší" je Aqualine ideální volbou pro rekonstrukce panelákových koupelen, vybavení toalet i komerčních objektů, kde hraje prim poměr ceny a kvality.

Časté dotazy k produktům AQUALINE
? Proč jsou produkty Aqualine tak cenově dostupné?
Značka Aqualine se profiluje jako ekonomická řada skupiny UBC. Úspory dosahuje optimalizací výroby a výběrem osvědčených materiálů, aniž by slevila z požadavků na funkčnost a spolehlivost. Je to ideální řešení pro chytré a levné rekonstrukce.
? Jsou k produktům Aqualine dostupné náhradní díly?
Ano. Díky zázemí české společnosti UBC je zajištěna vynikající dostupnost náhradních dílů (např. kartuše do baterií, pojezdy ke koutům). To je obrovská výhoda oproti neznačkovému zboží z hobbymarketů, které po drobném poškození často nelze opravit.
? Jaké jsou hlavní výhody keramiky Aqualine?
Keramika (umyvadla, WC) značky Aqualine nabízí praktické rozměry a nadčasový design. Je navržena tak, aby se snadno udržovala a pasovala i do velmi malých prostor, jako jsou samostatná WC v panelových domech.
