MATTEO keramické umyvadlo na desku 65x40cm, zelená mat
Kód: 3064-128
Český eshop už 19 let

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 733 640 565

Ověření výrobci

Pomůžeme Vám s kompletací
Související produkty
Detailní popis produktu
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 13.957 kg |
| EAN: | 8590913135330 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Zelená |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 400 mm |
| Instalace: | K postavení |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | Ne |
| Rozměr: | 65x12,5x40 cm |
| Šířka: | 650 mm |
| Tvar: | Ovál/Elipsa |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Výška: | 125 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
