Mereo Aira, koupelnová skříňka 20 cm, horní, policová, dub Kronberg
Kód: CN726S
Český eshop už 19 let

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 733 640 565

Ověření výrobci

Pomůžeme Vám s kompletací
Související produkty
Detailní popis produktu
Série koupelnového nábytku Aira umožňuje kombinovat horní i spodní skříňky do mnoha různých variant. Vytvořit tak lze jak složité kombinace do velkých koupelen, tak minimalistické řešení v moderním designu. Skříňka obsahuje 2 policové desky. Vybírat můžete ze 2 barevných odstínů: bílá lesklá a dub Kronberg. Skříňka se dodává ve složeném stavu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnový nábytek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 15 kg |
| EAN: | 8592480073558 |
| Barva: | Dub Kronberg |
| Délka/Výška: | 700 mm |
| Hloubka: | 140 mm |
| Série: | Aira |
| Šířka: | 200 mm |
| Typ: | Horní |
| Umístění: | K zavěšení |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
